Instrunkcija... - su ja gyvenimas būtų paprastesnis

2010.10.07 Keksas
  • 48
9
gyvenimas,instrukcija







Keksas 5735    
Atsiprasau uz rasybos klaida, netycia paspaudziau ne ta mygtuka ir pamirsau istrinti, o dabar jau nebegaliu:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5736    
instrunkcija ?? rašybos klaida, kokios dar neteko matyt :D
Keksas 5737    
#1#2#6 nepatinka neziurekite
Nuotraukos nėra
Anonimas 5737    
apgailetina.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5738    
Jei butu taip paprasta, visi butu laimingi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5738    
Viskas čia normaliai ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5738    
viskas ne taip paprasta...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5738    
Speju kad sukure zmogus kuris maste kad turi geru minciu..turiu tave nuvilti tu tiesiog kopini kitus,tik foto cia gera su kazkiek prasmes
Nuotraukos nėra
Anonimas 5738    
pzdc berysio... mastai kanors pries keliant toki mesla?
Grįžti į viršų