Atsiprasau uz rasybos klaida, netycia paspaudziau ne ta mygtuka ir pamirsau istrinti, o dabar jau nebegaliu:)
Instrunkcija... - su ja gyvenimas būtų paprastesnis
Anonimas
5740
instrunkcija ?? rašybos klaida, kokios dar neteko matyt :D
Anonimas
5742
apgailetina.
Anonimas
5742
Jei butu taip paprasta, visi butu laimingi
Anonimas
5742
Viskas čia normaliai ;)
Anonimas
5742
viskas ne taip paprasta...
Anonimas
5743
Speju kad sukure zmogus kuris maste kad turi geru minciu..turiu tave nuvilti tu tiesiog kopini kitus,tik foto cia gera su kazkiek prasmes
Anonimas
5743
pzdc berysio... mastai kanors pries keliant toki mesla?
|

