Internetas - durniausias žmogaus draugas

2011.02.11 tomasxx
  • 263
23
u...so, smorigino, apatiniai







briedis01 5609    
#14 aš bent neapsimetu kad rimtai kažką darau :P
tynakas 5609    
XD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5610    
e, o kur porn skiltis? like shimmy said "it's the best thing on the effin'internet" xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5610    
#12 nu tai ir paaiškink.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5610    
degradave jus jei!!! jei del bbz junget narshykle :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5611    
#15 da uzpisi su savo zymem nx
Nuotraukos nėra
Anonimas 5611    
#2 Asile, gi zalia spalva pazymeta "ko nors ieskome", tai gali buti, kad ir informacija referatui ar dar kam.
Nuotraukos nėra
tomasxx 5611    
Nu čia padariau kad nueini ir išjungi.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5611    
žymės... :D
Tipo 5611    
O tu ką veiki? :D Spamini čia visame Demotyvacijoje :D
Teenagor 5611    
nekokia demo, ir statistinė lentelė :/ kėkvienas žmogus prie net'o veike visai skirtingus dalykus :/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5611    
#6 Juk tik paklausė. Nereikėjo taip šiurkščiai atsakyti.
briedis01 5611    
#9 su reikalu apsilankyti čia ? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5611    
vietoj bbz turetu buti porn
Tipo 5611    
Aš įeinu visada su reikalu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5612    
Jooo ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5612    
ble jau miegu.. o ka juis ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5612    
#3 ne tavo amžiui demotyvacija.lt , tai ir nesikišk :)
ega 5612    
Youtube pamirsai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5612    
jei nera toks durnas kaip tu: 6230 tai parasys be vargo :P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5612    
kas tas bbz?
nepykit man tik 9m..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5612    
ydomu kaip rašytum, referatą jei ne internetas...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5612    
Siaip "kvailiausias"turetu buti
Grįžti į viršų