#4 :D
Interneto priklausomybės - Remover'is
Anonimas
5429
Anonimas
5429
#3 .. :D
Anonimas
5429
#4 + ;D
Anonimas
5430
#3 Tai gerai, kad dar ne į kebabinę išneši..
Anonimas
5430
aš irgi tokį turiu......bet mane jis pralinksima, o kai sunervina tai į kitą kambarį nunešu ;D
Anonimas
5430
#1 uzuojauta.
Anonimas
5430
Toriu tokį namie. Kartais visai nebejuokinga...
|

