Geras
Įpročiai - Nesikeičia
Anonimas
5212
Chimera.
5703
Maciau tokia pacia foto tik su baltu pulteliu tai manau photoshopas bet geras vistiek :D
Anonimas
5704
zveris:D nuzudei:D
Anonimas
5704
pasidaryk sau veida su savo mylimu fotosopu
Anonimas
5704
Tarp kitko. Manot sunku tokia nuotrauka su photoshopu padaryti? : )) keliu minuciu darbas, jeigu turi reikalingas nuotraukas ir mylima photoshopa. Kas be ko, nors biski patirties - viskas ko reikia;]]
Anonimas
5705
Gal ir photoshop. Bet tiktais tam, kad rutuliuką apibrėžtų :D
Ga.
5705
koks tau cia photoshop ?;D
Anonimas
5705
photoshop
Anonimas
5705
Hhaaha
Atomaz
5706
Nolife zmogus :D
Anonimas
5706
#10 Taikliai pasakyta :D
Anonimas
5706
#5 nu geriau gertu visa savaite ,o po to verktu kad pinigu ir darbo neturi ...
Anonimas
5706
mldc
Anonimas
5706
Fifa 2011 grajina ant xbox'o ciuvs
Anonimas
5706
Mafukaz ne tik Xbox'ui leidzia Angle nx
Anonimas
5706
#3 paliubomu pats noliferis yra :D
Anonimas
5706
Lietuviai?! abejoju ar Xbox'ui pinigus leistu
chuck.norris
5706
#3 Apie save kalbi? Kiekvienoj demotyvacijoj ščirai komentuojantis:\
Rocknroll
5706
Noliferis neskiriantis virtualios realybes nuo realybes cia blogiau buti negali
Anonimas
5706
cia turbut lietuvis. ;D
bbaxas
5706
neblogas :D
|

