Geras
Įpročiai - Nesikeičia
Anonimas
5210
Chimera.
5701
Maciau tokia pacia foto tik su baltu pulteliu tai manau photoshopas bet geras vistiek :D
Anonimas
5702
zveris:D nuzudei:D
Anonimas
5703
pasidaryk sau veida su savo mylimu fotosopu
Anonimas
5703
Tarp kitko. Manot sunku tokia nuotrauka su photoshopu padaryti? : )) keliu minuciu darbas, jeigu turi reikalingas nuotraukas ir mylima photoshopa. Kas be ko, nors biski patirties - viskas ko reikia;]]
Anonimas
5703
Gal ir photoshop. Bet tiktais tam, kad rutuliuką apibrėžtų :D
Ga.
5703
koks tau cia photoshop ?;D
Anonimas
5703
photoshop
Anonimas
5704
Hhaaha
Atomaz
5704
Nolife zmogus :D
Anonimas
5704
#10 Taikliai pasakyta :D
Anonimas
5704
#5 nu geriau gertu visa savaite ,o po to verktu kad pinigu ir darbo neturi ...
Anonimas
5704
mldc
Anonimas
5704
Fifa 2011 grajina ant xbox'o ciuvs
Anonimas
5704
Mafukaz ne tik Xbox'ui leidzia Angle nx
Anonimas
5704
#3 paliubomu pats noliferis yra :D
Anonimas
5704
Lietuviai?! abejoju ar Xbox'ui pinigus leistu
chuck.norris
5704
#3 Apie save kalbi? Kiekvienoj demotyvacijoj ščirai komentuojantis:\
Rocknroll
5704
Noliferis neskiriantis virtualios realybes nuo realybes cia blogiau buti negali
Anonimas
5704
cia turbut lietuvis. ;D
bbaxas
5704
neblogas :D
|

