Mūsų įpročiai dažnai neleidžia išbandyti naujų dalykų.
Įprotis - kai 20val. apsiauni batus, - kad išvestum jį į lauką, pamiršdamas, kad užvakar jį palaidojai
saulute25
3373
Anonimas
4905
kiti komentaruose rasu " nusipirk nauja suni " bet juk suo nedaiktas - vieno nebeturi perki kita? juk cia seimos narys...
Anonimas
5352
va cia tai Demotyvacija is didziosios D. super!
Anonimas
5353
tikriausiai nudvese tavo suo uzjauciu
Anonimas
5355
ne palaidojei o uzkasei
Figo1393
5355
;//
Anonimas
5357
sakes, nusipirk nauja suni -_-"
Anonimas
5357
;D
Anonimas
5357
meow
Anonimas
5358
uzjauciu :(
Anonimas
5358
Kam palaidojai, reikėjo sudegint....
Anonimas
5358
Čia jau virš visko...
Simukas.
5359
Užjaučiu, žmogau. :)))
Anonimas
5359
wtf? kaip galim pamirsti, kad palaidojai suni? cia ka, koks nereiksmingas ivykis?
Mr.Troll
5359
IR DABAR ATBEGO VERKSNIU ARMIJA!!! I GYNYBA VYRAI!!!!
Anonimas
5359
Dx negaliū .
Anonimas
5359
Dabar visi bendrai u= autori7 paverkime...
Anonimas
5359
nevisprotis tavo tevas , kad toki debila pradejo
Anonimas
5359
Patirtas jausmas :'(
Anonimas
5359
Nevisprotis kurėjas : D
Anonimas
5359
Uzuojauta ;(
kentaure
5359
ir mAne prajuokino:D
Anonimas
5359
krw dx
Anonimas
5359
#2 tu gal adaptas?
Anonimas
5360
bl prajuokino :D
Rendolfas
5360
uuuuuuuuuu
|

