Įprotis - kai 20val. apsiauni batus, - kad išvestum jį į lauką, pamiršdamas, kad užvakar jį palaidojai

2011.10.22 Taute
  • 75
26
Įprotis -  kai 20val. apsiauni batus,







saulute25 3377    
Mūsų įpročiai dažnai neleidžia išbandyti naujų dalykų.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4909    
kiti komentaruose rasu " nusipirk nauja suni " bet juk suo nedaiktas - vieno nebeturi perki kita? juk cia seimos narys...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5356    
va cia tai Demotyvacija is didziosios D. super!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5357    
tikriausiai nudvese tavo suo uzjauciu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5359    
ne palaidojei o uzkasei
Figo1393 5359    
;//
Nuotraukos nėra
Anonimas 5361    
sakes, nusipirk nauja suni -_-"
Nuotraukos nėra
Anonimas 5361    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5361    
meow
Nuotraukos nėra
Anonimas 5362    
uzjauciu :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5362    
Kam palaidojai, reikėjo sudegint....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5362    
Čia jau virš visko...
Nuotraukos nėra
Simukas. 5363    
Užjaučiu, žmogau. :)))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5363    
wtf? kaip galim pamirsti, kad palaidojai suni? cia ka, koks nereiksmingas ivykis?
Mr.Troll 5363    
IR DABAR ATBEGO VERKSNIU ARMIJA!!! I GYNYBA VYRAI!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5363    
Dx negaliū .
Nuotraukos nėra
Anonimas 5363    
Dabar visi bendrai u= autori7 paverkime...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5363    
nevisprotis tavo tevas , kad toki debila pradejo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5363    
Patirtas jausmas :'(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5363    
Nevisprotis kurėjas : D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5363    
Uzuojauta ;(
Nuotraukos nėra
kentaure 5363    
ir mAne prajuokino:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5363    
krw dx
Nuotraukos nėra
Anonimas 5363    
#2 tu gal adaptas?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5363    
bl prajuokino :D
Rendolfas 5364    
uuuuuuuuuu
Grįžti į viršų