Mūsų įpročiai dažnai neleidžia išbandyti naujų dalykų.
Įprotis - kai 20val. apsiauni batus, - kad išvestum jį į lauką, pamiršdamas, kad užvakar jį palaidojai
saulute25
3377
Anonimas
4909
kiti komentaruose rasu " nusipirk nauja suni " bet juk suo nedaiktas - vieno nebeturi perki kita? juk cia seimos narys...
Anonimas
5356
va cia tai Demotyvacija is didziosios D. super!
Anonimas
5357
tikriausiai nudvese tavo suo uzjauciu
Anonimas
5359
ne palaidojei o uzkasei
Figo1393
5359
;//
Anonimas
5361
sakes, nusipirk nauja suni -_-"
Anonimas
5361
;D
Anonimas
5361
meow
Anonimas
5362
uzjauciu :(
Anonimas
5362
Kam palaidojai, reikėjo sudegint....
Anonimas
5362
Čia jau virš visko...
Simukas.
5363
Užjaučiu, žmogau. :)))
Anonimas
5363
wtf? kaip galim pamirsti, kad palaidojai suni? cia ka, koks nereiksmingas ivykis?
Mr.Troll
5363
IR DABAR ATBEGO VERKSNIU ARMIJA!!! I GYNYBA VYRAI!!!!
Anonimas
5363
Dx negaliū .
Anonimas
5363
Dabar visi bendrai u= autori7 paverkime...
Anonimas
5363
nevisprotis tavo tevas , kad toki debila pradejo
Anonimas
5363
Patirtas jausmas :'(
Anonimas
5363
Nevisprotis kurėjas : D
Anonimas
5363
Uzuojauta ;(
kentaure
5363
ir mAne prajuokino:D
Anonimas
5363
krw dx
Anonimas
5363
#2 tu gal adaptas?
Anonimas
5363
bl prajuokino :D
Rendolfas
5364
uuuuuuuuuu
|

