ne nu nx jau užpisot su tom nesamonėm. Kaunas yra Kaunas, mes nekalti,kad pas jus vilniečius ten nx puse lenkų puse rusų yra. Patys ir tvarkykites nestūmę.
Ir Kaune - Gyventi galima
Anonimas
5189
Anonimas
5229
Kiek esu buves kaune, jis daug normalesnis uz vilniu yr.
Anonimas
5390
tai gal siaip pastate nereikalinga ir pasieme tuos ratus ble? Ir viskas susija visada su kaunu. Jus myzniai bijot kaunieciu. Visad galima pamatyti jusu zinutes "Geriau i kauna nevaziuoti , nes primus,atims drabuzius,padarys gaidziais" . Zodziu fail jus esat. Stumet ant kauno is baimes.
Spartasaurus
5396
vilniuje gyventi neymanoma
Anonimas
5492
Kaunas nera mužikų miestas . Rink žodžius kaimieti .
Anonimas
5492
ner jis toks blogas tas Kaunas :)) Gyventum Kaune ir tau viskas gerai būtų . Yra ko Kaune pamatyti . Ir šeip . Bloga nuomone pasidare apie Kauną . :)))
Anonimas
5504
Va kodel I kauna nevaziuoju su savo masina.
Anonimas
5505
Tie, kurie negyvena Kaune galvoje, kad ten atvaziavę juos tuoj pat uuzpuls, sumus ir apvogs, bet tikrai taip nėra, ne vieną žmogų pažįstu, kuris pagyvenęs Kaune supranta, kad čia taip nėra ir šiame mieste tirkai galima gyventi, žmonės gražūs, kultūringi ir tikrai ne mužikai. Nors beabejo kaip ir kiekviename mieste pasitaiko ir įžūlių, neišsilavinusių žmonių, bet tikrai Kaune ne visi tokie, todėl drąsiai svečiuokitės mūsų mieste ir nekreipkite dėmesio į kitų žmonių blogus atsiliepimus apie Lietuvos Laikinąją Sostinę :))
Anonimas
5505
Krč nebestumkit ant to kauno, čj patys kokiuose smirdančiuose kaimuose gyvenat arba Vilniaus užkampio susmirdusiam 12-aukštyje. Vilnius ne ką geresnis, žulikų sostinė.
Anonimas
5505
Mažiau ant to kauno stūmkit, miestas kaip miestas.. Visur neišvengsi vagysčių toje pačioje Klaipėdoje, Vilniuje... Taip pat visur gyvena geziukai, zoniniukai ir degradukai...
Anonimas
5505
Tas Kaunas tikrai nenormalous.. žiauriausiai, kai važiuoji į Vilnių ir ten kely yra iškaba "Ir Kaune gyventi galima" :D Pats miestas ant savęs stumia :D Kaunas ir liks kaunas. gezų ir mužikų pasaulis :)
Tikruolis
5505
Toje pačioje norfoje ras savo ratus. Tegyvuoja klaunamiestis!!! Didelė degalinė tarp Klaipėdos ir Vilniaus! Banditų ir žūlikų sostinė!
Anonimas
5505
klaipedoi perimesk kaip prikolina
Anonimas
5506
Praktiški žmonės renkasi prie norfos :D
mirazas
5506
nereikia laikyti norfos stovejimo aiksteleje apsauginiai ir nupiso ratus :D
Anonimas
5506
Spameri uostyk sikna :)
Spameris
5506
Kavianski pytuchy...
slowmax
5506
ot tai ratus pavoge, O.Z racing turbut buvo
Anonimas
5506
ir man taip buna kai palieku masina be prieziuros 5 min kaune.jau 89 masinas nuvare
Anonimas
5506
#2 parasysiu, kad tu duhas ir zinoma sulauksiu atsakymo, nes tu cia gyveni hahhaa
anonimas
5506
normalus tas kaunas yra
wtf.
5506
Prie ko cia Kaunas? Atrodo kituose miestuose taip nebuna. Beje demotyvacija be tikslo, vel laukiam 40 komentaru Vilnius vs. Kaunas.
Anonimas
5506
uzvvakar ejau dar buvo ratai snd nebe :D prikolina
|

