Ir mūsų grupė - pasirodė dar stipresnė.

2011.02.04 Fakeris
  • 11
19
duokit, jemasui, pilietybe







Nuotraukos nėra
Anonimas 5550    
dar net neaisku krc..... gal ir zais...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5596    
Kai kleizai eina,jis kaip puse komandos.Kiti irgi zaidzia,bet kai kleizos nera,puse komandos nera.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5615    
Whoo Whoo !!! :))
Nuotraukos nėra
sNiX37 5619    
dar + sake gal zais sarunas jasikevicius :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5619    
krc visi sakot kad kleiza visus isvede i pergale siknon jum pagali be komandos nebutu to kleizos jusu cia betkas gali laukt kamolio po kasiu ir lengvai pelnyt taskus o kiti kai maciulis pocius gecevicius va sitie dar javtokas tai parode bent zaidima o ne kai medziai stovejo po kasiu :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5621    
ble....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
Apsiverkit
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
emo demo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
prapiso vakar pries ispanus rytas..
SavageDog 5622    
No , no ,no. Kas dabar bus?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
Ilgauskas tavo nezais.. :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
Ilgauską turim :)
rokas111 5623    
Pražūsim...
Teenagor 5623    
;( verksiu..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5623    
dar nera visiskai aisku ar negales padet
Nuotraukos nėra
Anonimas 5623    
Uzsikruskit su pesimistiskom demo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5623    
Nebesikit del to kleizos nx
Nuotraukos nėra
Anonimas 5623    
savos sienos pades
Nuotraukos nėra
Anonimas 5623    
Bl.. Ku... N..... mums P.... sup.... metaijei neišeisim iš grupės ;((((((((
Grįžti į viršų