dar net neaisku krc..... gal ir zais...
Ir mūsų grupė - pasirodė dar stipresnė.
Anonimas
5547
Anonimas
5593
Kai kleizai eina,jis kaip puse komandos.Kiti irgi zaidzia,bet kai kleizos nera,puse komandos nera.
Anonimas
5612
Whoo Whoo !!! :))
sNiX37
5615
dar + sake gal zais sarunas jasikevicius :)
Anonimas
5615
krc visi sakot kad kleiza visus isvede i pergale siknon jum pagali be komandos nebutu to kleizos jusu cia betkas gali laukt kamolio po kasiu ir lengvai pelnyt taskus o kiti kai maciulis pocius gecevicius va sitie dar javtokas tai parode bent zaidima o ne kai medziai stovejo po kasiu :)
Anonimas
5618
ble....
Anonimas
5618
Apsiverkit
Anonimas
5618
emo demo
Anonimas
5619
prapiso vakar pries ispanus rytas..
SavageDog
5619
No , no ,no. Kas dabar bus?
Anonimas
5619
Ilgauskas tavo nezais.. :))
Anonimas
5619
Ilgauską turim :)
rokas111
5619
Pražūsim...
Teenagor
5619
;( verksiu..
Anonimas
5619
dar nera visiskai aisku ar negales padet
Anonimas
5619
Uzsikruskit su pesimistiskom demo
Anonimas
5619
Nebesikit del to kleizos nx
Anonimas
5619
savos sienos pades
Anonimas
5619
Bl.. Ku... N..... mums P.... sup.... metaijei neišeisim iš grupės ;((((((((
|

