Ir romantikui P*CHUI - Kiek reikėjo triušių nužudyti

2010.06.02 Miyako
  • 84
24
Ir romantikui P*CHUI







Nuotraukos nėra
Anonimas 5829    
#23 Būtent.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5830    
triusiu ? :D man pasirode kad cia vistienos ....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5832    
31 vieno triušio
Nuotraukos nėra
Anonimas 5858    
Žiauru..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5858    
čia širdys
Nuotraukos nėra
Anonimas 5859    
cia leteneles? ;(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5862    
LTsuck, nu neuzknisk "mano nuotaruka lolololol..." uzknisa, gerai tavo, tai tavo, kam cia skelbtis?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5863    
Greiciau vistu....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5864    
Autorius daunas, demas siuksle
valkata 5864    
#15 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5864    
Žemė juda saulės atžvilgiu kartu su visu mūsų maistu. :(
valkata 5864    
#13 teisybe ;/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5864    
#11 Taip išeina nieko negalima valgyti, net ir daržovės aukdomos judėjo...
OoS 5864    
#11 O čia jau manau kiekvieno asmeninis reikalas
valkata 5864    
negalima valgyt nieko,kas kazkada judejo ar juda ;/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5864    
nu kazinau triusius tai ne dekoratyvinius gi valgo tai nieko baisaus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5864    
Čia man labiau į vištos širdį panašu, o ne į triušio. ;D
Hug 5864    
Romantikas taip nepasielgtų...
Nyctereutes 5864    
o visgi man labiau patiktų, jei širdutės būtų pakepintos - tada nesupykčiau, jei vaikinas pateiktų tokią užkandėlę romantiškai vakarienei.
valkata 5864    
fuuujj...
Gusta-Fang 5864    
#2 Ridikai?! Cia mesa asile.
OoS 5864    
#2 Širdys čia, širdys... Gal ne triušiu, bet vis tiek.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5864    
cia ridikai kas tau negerei ?
Gusta-Fang 5864    
Nu... Tiksliai. Sadistai prakeikti. Lopai. Juos zudyt o ne gyvunus reik... Slykstu man i ta ft zet..

Grįžti į viršų