Ir studentai - moka buti kūrybingi...

2011.01.03 Kestiss
  • 286
21
Ir studentai







Nuotraukos nėra
Anonimas 5611    
BUCKET kaip sakant :D
NandP 5612    
Reikės išmėginti xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5650    
#17 Galėt gali. Bet reikia išmastyt..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5650    
NSMN.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5650    
belekas gali taip, prie ko cia studentai
Nuotraukos nėra
lili112 5651    
kai pasidaryt toki
Nuotraukos nėra
Anonimas 5651    
reiks kada pabandyt pasidaryt su chebra.:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5652    
Stundentai? Nepazystu tokiu... =|
Nuotraukos nėra
Anonimas 5652    
Kaimynas iš trilitrinio sloviko buvo pasidaręs. irgi geras gazas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5652    
stundentai :D idomiai parasyta :)
Vai2kas 5652    
cia geras.;D ir sugalvok tu taip..;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5652    
#7 Gražus bandymas, troli. :D
Jezus 5652    
StuNdentai, nice
gretagreat28 5652    
obaa :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5652    
Tuoj lituanistai prisipis kad buti be Ū parasyta :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5652    
#4 aš.:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5652    
jėga :D
fabulous 5652    
kas to nežino..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5652    
Pzdc cainikas :)))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5652    
#1 Būtent, nes studentai visada tokie. :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5652    
ne "Ir" studentai" bet, "Kas daugiau jei , ne studentai"
Grįžti į viršų