Ir tai geriau, - nei tavo BMW

2016.02.23 AlausPakelis
  • 24
6
rolls, royce






Nuotraukos nėra
TheMoustache 3768    
kaškaip nemanau
Nuotraukos nėra
Anonimas 3772    
masina zvairuoja:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 3773    
tiesa. biski prasovei
Nuotraukos nėra
Anonimas 3773    
O kad tas rolsas bmw kompanijai priklauso ir padarytas ant bmw 7-to platformos tai px ?:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 3773    
Apgailetina demotyvacija. Biski gryba nupjovei.
Tai dabar idek koki bugatti ir parasyk geriau nei maybach ar dar koki velnia.... Kazka idomiau sugalvokit...
Nuotraukos nėra
Anonimas 3773    
Ech, tas liguistas "karas" dėl markių...
Grįžti į viršų