Pabandykit bent minute amerika isstovet (2 poza).
Ir taip baigiasi.. - Mano kasmetinis užsispyrimas vasarą turėti gražią figūrą..
Anonimas
5174
Anonimas
5308
DELFINAS :D ooooo taip
Anonimas
5498
#9 ash taipogi shiauliuose. Delfine. 100 laisvu ? 1.00. niekaip neishlendu ish minutes.
Mivo.
5501
#9 Šiauliuose "Delfiną". Bet einu ne į sportinę grupę, o šiaip. Bet ten plaukiojam tai taip pusiau :D
anonimas
5501
sportas yra zjbs... kilnoju bambali alaus ir stiprina mano bicepsus, tricepsus ir riesa ir taip pat presas stipreja
demo.
5501
Na jūs ir 'lievos', sportuoti reikia ne tik vasara, ir ne tik dėl figūros. O dabar dėl to ir esat tokios silpnos.
Anonimas
5501
Sportuoti reikia visalaik, ir grazesnis kunas , ir negriusit po vieno atsispaudimo.
Anonimas
5502
Sportas- sveikata :)
Anonimas
5502
Mano, tai ne.
Vilius_4_eminem
5502
#7 kur baseiną lankai? Kiek 100 laisvu darai?
povilasq
5502
anksciau reikejo rupintis...
Mivo.
5502
Namuose tai žiauriai tingisi ir grynai taip baigiasi. Bet pvz, einu į baseiną ir aš ten jau priversta kažką daryti. tai tai taip kažką įmanoma padaryti.
Anonimas
5502
#5 jei tu vyras, tai nekazka.. ;D
Anonimas
5502
padarau 15. Pries savaite 2 tegaledavau. Neblogai, a?
mirazas
5502
reikia peilį pasidėti po pilvu tada nereiks nei užsispyrimo :)
mirazas
5502
reikia peilį pasidėti po pilvu tada nereiks nei užsispyrimo :)
Anonimas
5502
u tiu tiu
Anonimas
5502
niekada gyvenime taip nebuvo :) kaip pradejau sportuoti,taip ir nenustoju,o tik didinu kruvi pries vasara del graziu moterisku liniju
|

