Kai nesveikas ;o
Ir tik pabandykite man pasakyti, - kad bausmė diržu nepadės vaikui išaugti normaliu žmogumi(...)
Anonimas
4908
Anonimas
4910
is tokiu manjakai isauga. jo psichikai ja pize. niekas nebepades. kraujas mirtis jam juoka kelia. vsio konchenyj chelovek. iskart sudeginkit ji nahuj. ir save.
Anonimas
4913
Priklausomybe nuo pc ir tiek
Anonimas
4913
6# Turbūt nepripažįsti, kad pats tiek pat priklausomas kaip šitas vaikis ;D
Anonimas
4913
Tiesiog imk ir lipdyk filmą apie egzorcizmą :D
Anonimas
4913
as sita snargliu greit ismokyciau tevus gerbt. Bet is tiesu jie patys kalti kad jo neauklejo.
Anonimas
4913
#2 Blogai manai.
Anonimas
4913
reikejo nuo mazens vaika auklet ir juo uzsiimt, lavint, o ne kompiuteri duot kad rami galva butu. net nepriziuri to vaiko o kai jau nesusitvarko su vaiku tai jau vaikas kaltas. auklejimo stoka:)
Anonimas
4913
#1 Jo tevas jam butu tik i naud akaip gautu pizdulei
Anonimas
4913
Paskutinėse minutėse iš jo lenda demonas :D
Anonimas
4913
Lietuvoj manau dar ne tokių surastumėt .. Žiauru. tikrai kaip narkomanas
Anonimas
4913
Matosi kad be tevo auges
|

