Ir tu pasakyk lietuviui, - kad jis ne durnas..

2011.02.06 Punceka
  • 190
66
Ir tu pasakyk lietuviui,







Nuotraukos nėra
Anonimas 5373    
Ir tu pasakyk, kad demotyvacijos autorius visai nesupranta prikolų.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5609    
#61 jo demotyvatorius tai išvis pasimetęs... Net paprastos ironijos nesupranta.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5611    
man isejo piderman
DJky 5611    
#30 No shit, Sherlock?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5612    
man nesigavo :////////
Nuotraukos nėra
Anonimas 5612    
Demotyvatorius demotyvuoja labiau xD lol
Nuotraukos nėra
Anonimas 5612    
kaaaaaaai gerass :D man ir batman gavos kurva geras prikolas reikai nusiust draugeliuj :D
mxb 5613    
mano pavarde is ž raides..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5615    
ir tu pasakyk demotyvatoriui, kad jis nedurnas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5615    
cystai, nesamone... Zmones gal paprikolino, o dbr smeizia... Atrodo jau nk negalima parasyti juokingo, nes iskart bus sukurt demo... Apgailetina.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5615    
Man gavosi JOKER. :oo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5615    
" Rokas Mašinauskas - pohuj kad čia visos abecelės raidės surašyto bet visi rašo "Negaliu patiket man irgi BAtman gavos :OOO" :D " - POOHUJ KAD TU PRIKOLU NESUPRANTI. TIKRAI POXUJ. :)))))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5615    
geriau pasakykit lietuviui, kad jis supranta juokus...
Cheshire.Cat 5615    
I'm the only REAL batman here =.=
Or mayby not...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5615    
You have all been trolled by #30 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5615    
kokie jūs zanūūūūdos negaliu ;D autorius humoro nesupranta autorius humoro nesupranta bla bla bla. o ką negalima paprikolint iš prikolų?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5615    
man regis cia buvo sarkazmas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5615    
vaikinai pasityciot norejo, o jus juos bukais isvadinot
Nuotraukos nėra
Anonimas 5615    

#30 pavarei ;D visu pirma demo kurejas bukas, o dar vat sitas ciuvas ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5616    
#30 No shit Sherlock!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5616    
Giedriau cia tu?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5616    
demo kūrėjas nesupranta sarkazmo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5616    
#30 watch ouuuut!! captain obvious strikes again!? =D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5616    
krč man irgi batman o.O
Nuotraukos nėra
Anonimas 5616    
pzdc as batman. eina nafik. visada zinojau kad esu, dar gimiau su varda tokia ir pavarde tokia kad atitinta siam testui kad gauciau batman. eina nx, einu pasauli gelbit
Nuotraukos nėra
Anonimas 5616    
aciu kad paaiskinai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5616    
#30 Šerlokas Holmsas!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5616    
Ir atsitrenk i siena sufailines demotyvatoriau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5616    
Kraupu vaikel ;D#30
Teenagor 5616    
Man gavosi Dešrelė ;Dp
Nuotraukos nėra
Anonimas 5616    
man galosi kubilius..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5616    
#30 prapultume mes be tokiu zmoniu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5616    
#30 bleee zudikas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5616    
man susidejo Rocy 3 ; DD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5616    
#30 O. Dieve. Šventas. ......... Nieko. Jei yra teisybė gyvenime, tu susirgsi vėžiu ir mirsi, nespejas pararyti daugiau žalos savo bukumu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5616    
#29 Forever sallone. ;D
Nuotraukos nėra
ilicit 5616    
Jeigu dar nesupratot, paskaitykit visas raides, gi visur bat ir man, tai čia VISIEM tas pats gausis.... nepastbėjot tokio dalyko?...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5616    
JbatTman gavos :C Forever stallone
Persikas 5616    
eina sau..man irgi batman gavos...;oooo
gretagreat28 5616    
kokie duze :D batman :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5617    
Pz,man batman gavos
Nuotraukos nėra
Anonimas 5617    
gera ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5617    
Punceka pats susivarte :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5617    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5617    
BBD man Robinas gaunasi :/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5617    
batwoman, bitches
Nuotraukos nėra
Anonimas 5617    
#2 teisybė
Nuotraukos nėra
Anonimas 5617    
Man regis, čia buvo sarkazmas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5617    
#17 :D Epic wins
Nuotraukos nėra
Anonimas 5617    
Man tai išėjo Spiderman.
(50-66)
Grįžti į viršų