kurejau, kalbam uz save...
Ir užaugam debilais
Anonimas
5212
Anonimas
5254
kada kylam baltos?
Anonimas
5296
Va butent zmones,gi galite mesti tokias nesamones ir buti zmonem,o jus tiesiog duhina kad perkat ir gerete
HumorasOnFB
5298
Širvintos ? ;o
berry111
5301
tai va is kur tiek debilu priviso :D
coliuke_
5301
#3 O tu pasipasakok apie save :D
Anonimas
5301
#2 skaitai mano mintis..;3
Anonimas
5301
The Demotivator tipo ystojai po sules y kole ar univera?...ar kaip visi tie "profai" isvarei dirbti..
TheDemotivator
5301
kalbek uz save ;D
Anonimas
5301
+1
|

