Ir užaugam debilais

2011.12.17 tiurbokvadro
  • 263
10
Ir užaugam debilais







Nuotraukos nėra
Anonimas 5212    
kurejau, kalbam uz save...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5254    
kada kylam baltos?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5296    
Va butent zmones,gi galite mesti tokias nesamones ir buti zmonem,o jus tiesiog duhina kad perkat ir gerete
Nuotraukos nėra
HumorasOnFB 5298    
Širvintos ? ;o
berry111 5301    
tai va is kur tiek debilu priviso :D
coliuke_ 5301    
#3 O tu pasipasakok apie save :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5301    
#2 skaitai mano mintis..;3
Nuotraukos nėra
Anonimas 5301    
The Demotivator tipo ystojai po sules y kole ar univera?...ar kaip visi tie "profai" isvarei dirbti..
TheDemotivator 5301    
kalbek uz save ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5301    
+1
Grįžti į viršų