Ironija - Lengviau mirti dėl kažko, nei dėl jo gyventi

2010.05.19 Ertruskas
  • 234
28
Ironija







Nuotraukos nėra
Anonimas 5748    
gyvuliuku isnaudojimas. is gailescio zmones daugiau pinigeliu paduoda. o suniui nuo to negeriau. jis juk snapso negeria.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5757    
nepagavau.. ._.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5787    
man labai panasus yra "gyventi del nieko,ar mirti del kazko?"
Nuotraukos nėra
Anonimas 5790    
;s
Nuotraukos nėra
mirab 5809    

Ironically - It's easier to die for someone that to life for him...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5860    
cia nera jokios ironijos... kazkas nezino zodziu definicijos
Nuotraukos nėra
Anonimas 5861    
;( <3
Nuotraukos nėra
Anonimas 5862    
liuks foto +5
Nuotraukos nėra
Anonimas 5864    
Mcdonalds durneu :D
Neilaa. 5864    
<333 :/
Wawe 5870    
OMG KFC
Nuotraukos nėra
doviliukas80 5870    
fainas suniukas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5871    
adio shoes, pz kokie patogus, tokius pat bomziakiskus turejau :D
bet seip tai jei rimtai, tai mintis nu paliubomu gera. ir nuotraukos tik kaip apipavidalinimas, svarbiausia tekstas po jomis. o si karta tekstas zjb.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5872    
tikrai jau užkniso, tą patį per tą patį kiša šunis ir bomžus, kodėl realybės neįkiša, kai omžai ėda šunis, iš bado neturėdami ką valgyti :) vat tokios tai trūksta motivacijos, ba su tais šunim benka parašysi ir jau alps visi :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5873    
Gal būnam normalūs ir baigiam kabinėtis kas ką paliko parašę ar kas ne taip suprato. Juk esam ne viena avinų banda, kaip kam geriau taip tas ir interpretuoja.
Purienos 5875    
+5
Nuotraukos nėra
Anonimas 5875    
: / cia tai rmtj :(( 10/10 hs
Hvangha 5877    
Tiesa...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5879    
buvo blet tokiu jau daxuja, uzteks grust ta pati.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5879    
+55 =]
Aurelija.P 5879    
Ir foto ir žodžiai verti susimastyti, arba man tik taip atrodo ;/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5880    
#6 tu per daug remiesi ta foto ;] cia noreta parodyti ne tai kad sunys geriausia zmogaus draugai, bet gal del zmoniu geriau mirti nei del ju gyventi ;] bet si foto labai grazi +5
Nuotraukos nėra
Anonimas 5880    
Man paciam px butu bet negaleciau palikt savo sunytes... Turiu ir katina bet jis tiek ir tebuna namuose jis nueina pas kaimynus pabuna paeda gryzta irvel i lauka:D
Melly. 5880    
+5
Nuotraukos nėra
Anonimas 5880    
grazi foto :)
fucks 5880    
+5
valkata 5880    
+5
kasiakas 5880    
A raide palikai :)
Grįžti į viršų