Iš jų dviejų- - gaila tiktai vieno.

2010.09.26 bisene
  • 233
77
Iš jų dviejų-







Nuotraukos nėra
Anonimas 5217    
Vargšas šuniukas....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5624    
O man tai is ju dvieju gaila treciojo... autoriaus.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5742    
abieju gaila, bomzai siaip daznai su sunim buna, o ir bomzai ne visi tokie. esu macius daug geru bomzu, kai kurie net gyvenima susitvarke. bomzai irgi zmones, o bajeriu apie anglijos lietuvius nesuprantu, kazkokie nejuokingi. ir dar, nevarykit ant gerai gyvenanciu, as gal ir gerai gyvenu, bet suprantu tokius zmones, zmones yra silpni, gal todel ir tas bomzas geria, vienetai yra tokiu zmoniu kurie tokiom salygom sugebetu neasiduot ir neprarast vilties. ir siaip bomzai labai rupinas savo sunim, juos pirma pamaitina, ir kad geria nevarykit, nes dauguma jusu patys ne geresni ;P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5742    
suns gaila :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5743    
arba, is ju dvieju gaila tik to alaus, kuris yra desineje :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5743    
Iš jų dviejų gaila tiktai vieno - ALAUS :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5748    
tik žmogus gali pasielgti taip šlykščiai, kaip nepasielgtų nė vienas gyvūnas...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5749    
šunio gaila.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5750    
bonkos nebūtinai parodo kad alkoholikas, gali juk būt ir taip kad renka bonkas....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5751    
gaila man ju abieju...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5751    
Nepaisant JOKIU aplinkybiu, zmogus VISADA bus vertesnis uz bet koki gyvuna. Tik musu visuomeneje tai yra kazkaip keistai suprantama: sunims statomos prieglaudos, o benamiai ir elgetos yra laikomi atmatomis. man bloga nuo tokiu nuomoniu. palaikau -theman- "gaila to,, kuris sukure sia demotyvacija'
Nuotraukos nėra
Anonimas 5751    
Tu visiskas debilas kitaip nersytum, kad niekas sunu neismeta..pasidomek labiau situacija, sunis ne tik ismeta bet yra urodu, kurie juos ziauriai nukankina
Nuotraukos nėra
Anonimas 5751    
gaila to kuris sukurė šią domotyvaciją : //
Nuotraukos nėra
Anonimas 5751    
is ju dvieju man gaila - alaus :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5752    
#60 : DDDDDDDDDDDDD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5752    
Jamu alu,jo labiausiai gaila :/
kamilute 5752    
Man tai abieju gaila.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5752    
Anglijos lietuvis kaireje, o desineje anglijos lietuvio suo.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5752    
Gaila nebent to iš kairės.
Nuotraukos nėra
asphyxiant 5752    
pz, šuniuko gaila, neapsimyžkit tik.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5752    
Nu man tai abieju gaila. Nesutinku.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5752    
joooo alaus labiausiai gaila, nes suo susiras savo seimininka, o kaliuznikas pats susigadino gyvenima ir dar gadina alu.. nesuprantu tokio dalyko :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5752    
Alaus gaila labiau, nei šuns ar chroniaus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5752    
ciuucikas.. ::((((((((((
Nuotraukos nėra
Anonimas 5752    
Gailo to mldc bičiuko ...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5752    
#42 patylek jei neturi ka pasakyti nes nepagrindi savo nuomones o tik sauki velniai zino ka. Tu sunu ir kaciu niekas nemeta is namu tiesiog pabega patys o poto valkatauja dauginasi ir daugina ligas pasiutlige ir panasiai #45 sunys nuo zmoniu priklausomi ? tai zmogus nuo zmogaus irgi priklausomas. APLAMAI JUS TOKIE LABAI GERI KAD NEI LITO NESKIRIATE GYVUNU PRIEGLAUDAI O JEI PINIGAI JUMS RODIKLIS TAI BENT PADEKITE SAVO DARBAIS JUS TIK MALATE SUDA KAIP GAILO TO SUNS KURIS PATS PABEGO NUO SEIMININKU IR VALKATAUJA. Beto cia visi tokei mandrus kai dauguma is jusu turejo pastoge ir artimuosius kurie paklojo pagrinda bei manantys kad viska galima lengvai gauti net neparagave to gyvenimo... aplamai apsizvalgykite aplinkui o ne gyvenkite savo pasaulyje kaip kokie princai. Apsizvalge pamatysite kiek bedarbiu kiek prarade darba nusizudo ir panasiai.
Karoly 5752    
#38 arba tu neskiri kairės nuo dešinės, arba tau benamis yra ciuciūkas ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5752    
mums gyvunas tik maza dalele gyvenime,o mes jiem wisas gywenimas...zinooma kad gaila sunycio...o jo niekas newerte but bomzu-pats toki kelia pasirinko...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5752    
#47 Priimtum toki dirbt :D ? + dar krize :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5752    
#28 Pirmiausia jis gali net nepradėt vartot, o jei jau pradėjo, tai jei norės manau ir gali mest tai, be to yra įvairių organizacijų, kurios tai padės padaryti.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5752    
TAI BL NX KAS TAM BOMZUI TRUGDO ATSIKELT KRW IR EIT DIRBT O NE GERT BL, O SUO TAI NEKALTAS KAD NETURI SEIMININKU.. sudas cia bl
Nuotraukos nėra
Anonimas 5752    
pirmoj nuotraukoj dar gerai gyvena, alaus sau leidzia. Antroj nuotraukoj gaila sabakos ;/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5752    
matot, suniukai yra nuo zmoniu nemazai priklausomi, o zmones atsakingi patys uz save.. ;o bomzai pripranta buti tokiais, o kas neleidzia jiem susitvarkyti, susirast darba ir tvarkingai gyvent?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5752    
Šuns tai tikrai negaila
Nuotraukos nėra
Anonimas 5752    
for example čia buvo #41
Nuotraukos nėra
Anonimas 5752    
aš tave labai norėčiau užmigdyt, turbūt vienas iš tų bomžų ir esi ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5752    
Patys tie sunys pabega ju iesko seimininkai vienu zodziu daunai jie yra ir viskas patys sunys kalti kad jiems gatvemis geriau trainiotis nei ... Ligas nesioja ir viskas galetu uzmigdyti tokius sunis.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5752    
šuniukas... ;((((((
Nuotraukos nėra
Anonimas 5752    
Man tai alaus bonkiu gaila
Nuotraukos nėra
Anonimas 5752    
#37 tipo to is kaires?
Karoly 5752    
Ciuciūko gaila :/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5752    
gaila suns, nes jis neturi galimybiu pakeist gyvenimo salygu, ne taip kaip tas zmogus, jis dar gali susitvarkyt gyvenima, stengtis isbrist is tos duobes, bet dazniausiai del savo tingejimo ka nors veikt, spaust save, jis atsiduria tokioj vietoj..:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5752    
šuniuko..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5752    
#33 man taipat šuns..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5752    
šuns gaila,šuns
Nuotraukos nėra
Anonimas 5752    
pohui tas suo, pohui tas bomzas. Man tik saves buna gaila kai reikia mokescius moket
Nuotraukos nėra
Anonimas 5752    
Suns gaila. :)
MldC 5752    
cio ti najibat, autoriau...... abieju gaila, labai gaila
Nuotraukos nėra
Anonimas 5752    
Zmogaus gaila, suo paprasciausiai lietuje stovi niekas jo cia nemuse ar dar kas. Suo nors ir kaip atrodo, kad turi jausmus, visgi nera jau toks labai ir nuskriaustas bet kurias atvejais, jam nereikia materialiu dalyku, tik paest ir lakstyt laisvam, ka jis laisvai gali ir ismestas i gatve.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5752    
#25 nori pasakyti kad narkomanas irgi gali nebevartoti narkotiku sugalvojau ir nebevartoju...
(50-77)
Grįžti į viršų