Vargšas šuniukas....
Iš jų dviejų- - gaila tiktai vieno.
Anonimas
5216
Anonimas
5623
O man tai is ju dvieju gaila treciojo... autoriaus.
Anonimas
5741
abieju gaila, bomzai siaip daznai su sunim buna, o ir bomzai ne visi tokie. esu macius daug geru bomzu, kai kurie net gyvenima susitvarke. bomzai irgi zmones, o bajeriu apie anglijos lietuvius nesuprantu, kazkokie nejuokingi. ir dar, nevarykit ant gerai gyvenanciu, as gal ir gerai gyvenu, bet suprantu tokius zmones, zmones yra silpni, gal todel ir tas bomzas geria, vienetai yra tokiu zmoniu kurie tokiom salygom sugebetu neasiduot ir neprarast vilties. ir siaip bomzai labai rupinas savo sunim, juos pirma pamaitina, ir kad geria nevarykit, nes dauguma jusu patys ne geresni ;P
Anonimas
5741
suns gaila :(
Anonimas
5742
arba, is ju dvieju gaila tik to alaus, kuris yra desineje :D
Anonimas
5742
Iš jų dviejų gaila tiktai vieno - ALAUS :D
Anonimas
5747
tik žmogus gali pasielgti taip šlykščiai, kaip nepasielgtų nė vienas gyvūnas...
Anonimas
5748
šunio gaila.
Anonimas
5749
bonkos nebūtinai parodo kad alkoholikas, gali juk būt ir taip kad renka bonkas....
Anonimas
5750
gaila man ju abieju...
Anonimas
5750
Nepaisant JOKIU aplinkybiu, zmogus VISADA bus vertesnis uz bet koki gyvuna. Tik musu visuomeneje tai yra kazkaip keistai suprantama: sunims statomos prieglaudos, o benamiai ir elgetos yra laikomi atmatomis. man bloga nuo tokiu nuomoniu. palaikau -theman- "gaila to,, kuris sukure sia demotyvacija'
Anonimas
5750
Tu visiskas debilas kitaip nersytum, kad niekas sunu neismeta..pasidomek labiau situacija, sunis ne tik ismeta bet yra urodu, kurie juos ziauriai nukankina
Anonimas
5750
gaila to kuris sukurė šią domotyvaciją : //
Anonimas
5750
is ju dvieju man gaila - alaus :))
Anonimas
5751
#60 : DDDDDDDDDDDDD
Anonimas
5751
Jamu alu,jo labiausiai gaila :/
kamilute
5751
Man tai abieju gaila.
Anonimas
5751
Anglijos lietuvis kaireje, o desineje anglijos lietuvio suo.
Anonimas
5751
Gaila nebent to iš kairės.
asphyxiant
5751
pz, šuniuko gaila, neapsimyžkit tik.
Anonimas
5751
Nu man tai abieju gaila. Nesutinku.
Anonimas
5751
joooo alaus labiausiai gaila, nes suo susiras savo seimininka, o kaliuznikas pats susigadino gyvenima ir dar gadina alu.. nesuprantu tokio dalyko :D
Anonimas
5751
Alaus gaila labiau, nei šuns ar chroniaus
Anonimas
5751
ciuucikas.. ::((((((((((
Anonimas
5751
Gailo to mldc bičiuko ...
Anonimas
5751
#42 patylek jei neturi ka pasakyti nes nepagrindi savo nuomones o tik sauki velniai zino ka. Tu sunu ir kaciu niekas nemeta is namu tiesiog pabega patys o poto valkatauja dauginasi ir daugina ligas pasiutlige ir panasiai #45 sunys nuo zmoniu priklausomi ? tai zmogus nuo zmogaus irgi priklausomas. APLAMAI JUS TOKIE LABAI GERI KAD NEI LITO NESKIRIATE GYVUNU PRIEGLAUDAI O JEI PINIGAI JUMS RODIKLIS TAI BENT PADEKITE SAVO DARBAIS JUS TIK MALATE SUDA KAIP GAILO TO SUNS KURIS PATS PABEGO NUO SEIMININKU IR VALKATAUJA. Beto cia visi tokei mandrus kai dauguma is jusu turejo pastoge ir artimuosius kurie paklojo pagrinda bei manantys kad viska galima lengvai gauti net neparagave to gyvenimo... aplamai apsizvalgykite aplinkui o ne gyvenkite savo pasaulyje kaip kokie princai. Apsizvalge pamatysite kiek bedarbiu kiek prarade darba nusizudo ir panasiai.
Karoly
5751
#38 arba tu neskiri kairės nuo dešinės, arba tau benamis yra ciuciūkas ;D
Anonimas
5751
mums gyvunas tik maza dalele gyvenime,o mes jiem wisas gywenimas...zinooma kad gaila sunycio...o jo niekas newerte but bomzu-pats toki kelia pasirinko...
Anonimas
5751
#47 Priimtum toki dirbt :D ? + dar krize :)
Anonimas
5751
#28 Pirmiausia jis gali net nepradėt vartot, o jei jau pradėjo, tai jei norės manau ir gali mest tai, be to yra įvairių organizacijų, kurios tai padės padaryti.
Anonimas
5751
TAI BL NX KAS TAM BOMZUI TRUGDO ATSIKELT KRW IR EIT DIRBT O NE GERT BL, O SUO TAI NEKALTAS KAD NETURI SEIMININKU.. sudas cia bl
Anonimas
5751
pirmoj nuotraukoj dar gerai gyvena, alaus sau leidzia. Antroj nuotraukoj gaila sabakos ;/
Anonimas
5751
matot, suniukai yra nuo zmoniu nemazai priklausomi, o zmones atsakingi patys uz save.. ;o bomzai pripranta buti tokiais, o kas neleidzia jiem susitvarkyti, susirast darba ir tvarkingai gyvent?
Anonimas
5751
Šuns tai tikrai negaila
Anonimas
5751
for example čia buvo #41
Anonimas
5751
aš tave labai norėčiau užmigdyt, turbūt vienas iš tų bomžų ir esi ;D
Anonimas
5751
Patys tie sunys pabega ju iesko seimininkai vienu zodziu daunai jie yra ir viskas patys sunys kalti kad jiems gatvemis geriau trainiotis nei ... Ligas nesioja ir viskas galetu uzmigdyti tokius sunis.
Anonimas
5751
šuniukas... ;((((((
Anonimas
5751
Man tai alaus bonkiu gaila
Anonimas
5751
#37 tipo to is kaires?
Karoly
5751
Ciuciūko gaila :/
Anonimas
5751
gaila suns, nes jis neturi galimybiu pakeist gyvenimo salygu, ne taip kaip tas zmogus, jis dar gali susitvarkyt gyvenima, stengtis isbrist is tos duobes, bet dazniausiai del savo tingejimo ka nors veikt, spaust save, jis atsiduria tokioj vietoj..:)
Anonimas
5751
šuniuko..
Anonimas
5751
#33 man taipat šuns..
Anonimas
5751
šuns gaila,šuns
Anonimas
5751
pohui tas suo, pohui tas bomzas. Man tik saves buna gaila kai reikia mokescius moket
Anonimas
5751
Suns gaila. :)
MldC
5751
cio ti najibat, autoriau...... abieju gaila, labai gaila
Anonimas
5751
Zmogaus gaila, suo paprasciausiai lietuje stovi niekas jo cia nemuse ar dar kas. Suo nors ir kaip atrodo, kad turi jausmus, visgi nera jau toks labai ir nuskriaustas bet kurias atvejais, jam nereikia materialiu dalyku, tik paest ir lakstyt laisvam, ka jis laisvai gali ir ismestas i gatve.
Anonimas
5751
#25 nori pasakyti kad narkomanas irgi gali nebevartoti narkotiku sugalvojau ir nebevartoju...
|

