Tokius nagus daro ne todel.jog kazkas su tokiais vaiksto. Tokius daro kad parodytu manikiuristes savo darba. Kaip piesia ir pan. Egzaminai daznai tokie buna.
Iš jų tik viena nauda - - Padės močiutės darže
Anonimas
4469
Anonimas
4860
#14 nu nx :D
Anonimas
5528
Cia jau labiau groti kanklemis su tais nagais
Anonimas
5528
#14 Gerai pastebeta . (y) :D
Anonimas
5528
Edvardas Grėbliarankis
slibinas1222
5528
sakyciau nagai tai per ilgi ir per smailus bet siaip grazus manikiuras ispiestas
mecha
5528
Cia kaip is xmenu wolverine
Anonimas
5528
Turbūt subinę su jais irgi patogu valytis :))
Anonimas
5528
jaučiu visą dieno neveikia kaip tik juos lakuojas,
Laumzirgis
5528
mano kaimynas gejus ant visko jis padejes man but su juo patinka
Anonimas
5528
pasakykit tokiai kad negražūs jos nagai. :D Tai akli liksit. :D
Arkangelas
5528
O man patinka.
wtf.
5528
Akim issibadyt tokie nagai...
Anonimas
5528
BULVEM SKUST TOKIE NAGAI :D
CRONUS
5528
#1 Lady Gaga prie jų netiktų
Laumzirgis
5528
bbd nx krv kaip nekenciu kai ziurkikes tokius nagus turi
KeyboardCowboy
5528
Kaip nugara pakasytu.. :>
zvp
5529
Lady Gaga'i prie stiliaus tiktų, bet šiaip atrodo neestetiškai
|

