Iš jų tik viena nauda - - Padės močiutės darže

2011.05.07 Anonimas
  • 180
18
Iš jų tik viena nauda -







Nuotraukos nėra
Anonimas 4469    
Tokius nagus daro ne todel.jog kazkas su tokiais vaiksto. Tokius daro kad parodytu manikiuristes savo darba. Kaip piesia ir pan. Egzaminai daznai tokie buna.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4860    
#14 nu nx :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5528    
Cia jau labiau groti kanklemis su tais nagais
Nuotraukos nėra
Anonimas 5528    
#14 Gerai pastebeta . (y) :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5528    
Edvardas Grėbliarankis
slibinas1222 5528    
sakyciau nagai tai per ilgi ir per smailus bet siaip grazus manikiuras ispiestas
Nuotraukos nėra
mecha 5528    
Cia kaip is xmenu wolverine
Nuotraukos nėra
Anonimas 5528    
Turbūt subinę su jais irgi patogu valytis :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5528    
jaučiu visą dieno neveikia kaip tik juos lakuojas,
Nuotraukos nėra
Laumzirgis 5528    
mano kaimynas gejus ant visko jis padejes man but su juo patinka
Nuotraukos nėra
Anonimas 5528    
pasakykit tokiai kad negražūs jos nagai. :D Tai akli liksit. :D
Nuotraukos nėra
Arkangelas 5528    
O man patinka.
wtf. 5528    
Akim issibadyt tokie nagai...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5528    
BULVEM SKUST TOKIE NAGAI :D
CRONUS 5528    
#1 Lady Gaga prie jų netiktų
Nuotraukos nėra
Laumzirgis 5528    
bbd nx krv kaip nekenciu kai ziurkikes tokius nagus turi
KeyboardCowboy 5528    
Kaip nugara pakasytu.. :>
zvp 5529    
Lady Gaga'i prie stiliaus tiktų, bet šiaip atrodo neestetiškai
Grįžti į viršų