Bet jau bliat kerėpla :D
Iš penkių geriausių draugių - Visada viena bus nevykelė.
Ignassin
5052
zuviene
5374
visi mes esam nevyke ir visi turim trukumu , vieni geri vienoj srity kiti kitoj , bet niekada negalima savo tikro draugo vadinti nevykeliu :)
Anonimas
5677
:D
Anonimas
5678
pritariu
Anonimas
5678
nematau cia nieko juokingo kad zmiogus paslydo?geras cia tik mazvaikiams
Anonimas
5678
O gal nevykelis?
Anonimas
5678
#1 Susidegink.
garbane
5679
kai gerumo :D
Anonimas
5679
Pas mus viena diena vienas nevykelis, kita diena, kitas. Zodziu kiekviena diena visi gauna is ko pasijuokt.
anonimas
5679
buna buna :D cia ir vyru tarpe tas pats :D
Anonimas
5679
LOL :D
gretagreat28
5679
Nu yoo :D
Anonimas
5679
Kokreti nesamonė ,ir kaip tokias tipo demo išvis gali patvirtinti...
|

