Bet jau bliat kerėpla :D
Iš penkių geriausių draugių - Visada viena bus nevykelė.
Ignassin
5054
zuviene
5376
visi mes esam nevyke ir visi turim trukumu , vieni geri vienoj srity kiti kitoj , bet niekada negalima savo tikro draugo vadinti nevykeliu :)
Anonimas
5679
:D
Anonimas
5680
pritariu
Anonimas
5680
nematau cia nieko juokingo kad zmiogus paslydo?geras cia tik mazvaikiams
Anonimas
5680
O gal nevykelis?
Anonimas
5680
#1 Susidegink.
garbane
5681
kai gerumo :D
Anonimas
5681
Pas mus viena diena vienas nevykelis, kita diena, kitas. Zodziu kiekviena diena visi gauna is ko pasijuokt.
anonimas
5681
buna buna :D cia ir vyru tarpe tas pats :D
Anonimas
5681
LOL :D
gretagreat28
5681
Nu yoo :D
Anonimas
5681
Kokreti nesamonė ,ir kaip tokias tipo demo išvis gali patvirtinti...
|

