Išeinu ne todėl, kad ten laukia... - O todėl, kad čia niekas nelaiko.

2013.01.18 bujojus
  • 31
3
Išeinu ne todėl, kad ten laukia...






Nuotraukos nėra
Anonimas 4904    
Demotyvaciją grybą pjauną. Taip pat ir pas mane dingo rodyklės.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4904    
pas mane irgi.galvojau, kad tik man cia nesamones darosi :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 4904    
cia tik pas mane prie demo ner rodykliu?
Grįžti į viršų