Išgeriam ir važiuojam?

2010.11.29 zvp
  • 136
69
alkoholis,nelaimes,autoavarija







Nuotraukos nėra
Anonimas 4601    
dabar geriau atroda
Nuotraukos nėra
Anonimas 4783    
#67 oi bl kokie mes marozai...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5611    
#65 oi bl kokie mes kieti, anglu kalba mokam..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5666    
Nepatinka vapse...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5673    
#62 I bet youre 10years old and you're still livin in cartoon network channel. Please be a good boy and dont put your fuck*d up comments that are pointless under these demotivations.
Thank you for your wasted time reading this message
All the best
Mr. Fuck Yourself
Nuotraukos nėra
gabija.s 5683    
Siaubas ;o
Nuotraukos nėra
Anonimas 5687    
not everyone who gets hit by a drunk driver dies.

some are turned into aliens
Nuotraukos nėra
Anonimas 5688    
VAZIUOJAAAM!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5688    
VAZIUOJAAAM!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5688    
VAZIUOJAAAM!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5688    
VAZIUOJAAAM!!!
Cinderella 5688    
baikit komentuout, o susimąstykit.
Cinderella 5688    
baikit komentuout, o susimąstykit.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5689    
#56 geriausias variantas :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5689    
don't drink and drive,just smoke and fly
Nuotraukos nėra
Anonimas 5689    
bet niekada isgerus nesedu prie vairo, ir neleidziu niekam kitam
Nuotraukos nėra
Anonimas 5689    
nusizvengiau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5689    
Mano mama irgi sako isgeriam ir vaziuojam bet ji geria arbata :))))
Nuotraukos nėra
Nonstopas 5689    
Don't drink and drive jus smoke and fly
Nuotraukos nėra
Anonimas 5690    
#37 ir belenkiek atgal cia tau ne mirkas kad zodis ir "enter" rasyk normaliai kaip normalus zmones ar bent kaip rasydavai mokykloje... aciu...
o demotyvacija tikrai gera
Nuotraukos nėra
Anonimas 5690    
NICE ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5690    
Teisingai... Mes elgiamės taip neatsakingai, o tik po to gailimės, pagalvokite pries darydami apie pasekmes, čia tikrai demotyvacija.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5690    
krv trinkit demo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5690    
Juodas jumoras, bet galvojau, kad cia is siaubo fimo veikejas paiimtas :/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5690    
Pagaliau - demotyvuoja :)
gedas1995 5690    
Slykstu...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5690    
Taip ziauriai cia, eww jau tikrai, ir dar ne ji kalta tj ka zinau ziauru
Nuotraukos nėra
Anonimas 5690    
#19 nebenusisnekek kad pertrenke...avarijon pateko,nudegimai pas ja cia, youtubej pilna yra prikelta video apie sita ivyki
Wazzeee 5690    
#37 tau čia dėmesio stoka, ar šjp perdaužė kaikas?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5690    
#25 suvaidink pora siaubo filmu, uzsidirpk pinigu, pasidaryk plastine operacija ir buk dar grazesnis negu buvai ir turtingas!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5690    
#25
Visi sako, o neištverčiau, nusižudyčiau... Negi jūs rimtai? paaukoti gyvenimą ir visus pojūčius dėl to kad jautiesi negražiu ar nevisaverčiu? Pasakykit tai kokiam invalidui "tavo vietoj nusižudyčiau", daugelis jų tik nusijuoktų, o dar žmonės ant EMO stumia, kad gyvenimo nevertina...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5690    
gyvas zombis xD
bagyra666 5690    
zodziu...
bagyra666 5690    
kazkaip slyksciai cia
bagyra666 5690    
net nupurte
bagyra666 5690    
bet rimtai tokiu demotyvacju geriau jau nereikia
bagyra666 5690    
sugadino gyvenima kazkas :(
bagyra666 5690    
baisu:((
bagyra666 5690    
siaubinga :(((
Nuotraukos nėra
Anonimas 5690    
Bet rmt kaip Kriugeris. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5690    
#26 gydykis tu išsigimėle
Nuotraukos nėra
Anonimas 5690    
negu*
Nuotraukos nėra
Anonimas 5690    
aš jau geriau būčiau žuvus, nefu taip gyventi...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5690    
Kaip Fredis Kriugeris atrodo. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5690    
nu as tai turbt nusizudyciau vienaip ar kitaip
Nuotraukos nėra
Anonimas 5690    
Na va,pagaliau rimta demotyvacija šiame puslapyje!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5690    
luzau
Jaded 5690    
Demotyvuoja
Nuotraukos nėra
Anonimas 5690    
o jos balsas isliko toks pat ar pasikeite?.. demotyvacija taii gera, bet tikrai ziauri, man dabar taip negera pasidare viduj... :(
(50-69)
Grįžti į viršų