Išmesk jį į gatvę - ir visą gyvenimą prisiminsi jo akis

2010.07.28 jar69
  • 151
30
akys,suo,gyvunai







Nuotraukos nėra
Anonimas 5359    
aww, koks mielas : )
Betrixx 5660    
Mielas.. ://
Nuotraukos nėra
Anonimas 5722    
nekenciu tokiu paveiksleliu... sirdi suspaudzia, asaros pradeda riedet ;(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5767    
Koks mielas ;//
Nuotraukos nėra
Anonimas 5782    
kam tiem zmonem isviso reikalingi gyvunai jei juos ismeta gatven. kam pirkt tada jei taip daro.
robhertytute 5800    
#4 ;D Ash nebegaliu ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5803    
jetus koks grazutis ;[
Nuotraukos nėra
Anonimas 5807    
#9 tai kad yra ne tik nusususių :p
Nuotraukos nėra
Anonimas 5810    
Buvo nesvejkaj juokinga.... kol neperskajciau antro ejlutes ... ;-(
rasSSaa 5810    
eina sau...
Vyncas2 5810    
#10 #11 fail x DD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5811    
Išmesk jį į gatve jis virs kebabu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5812    
Pora faktų: žmogus nėra Dievas, taigi jam niekas nesuteikia teisės žudyti. Antras - gyvūnas, vaikas ir panašiai nėra daiktas, kurį galima atsibodus išmesti. Prieš įsigyjant reikia suprasti, jog kelio atgal nebebus...
Pasilik 5812    
Gyvūliai tie, kurie išmeta į gatvę gyvūnus.
SunnyMoon 5812    
Niekada neišmesčiau savo šuniuko į gatvę... :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5813    
Man tas jo žvilgsnis atrodo pagiežingas. Bijočiau namie laikyt, bo dar įkas... :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5813    
eina na....greičiau jau iš vaiko saldainį atimčiau negu išmesčiau tokį
Nuotraukos nėra
Anonimas 5813    
jei jau tau gyvūnas "nereikalingas" eik pas veterinarą, tegu jį užmigdo
OoS 5813    
#11 Kvaila isterikė :D Pasakė žmogus, kad užpiso monotoniškos demotyvacijos, o tu jau iškart čia gyvūnų teisių pažeidimą matai? ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5813    
#9 Idiotas ar ka? Kaip tu gali taip kalbet? Gyvunai turi tokias pat teises kaip ir zmones! Idiotas susiktas!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5813    
#9 ir tokiu duchu kaip tu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5813    
Dar viena moteriska demo, kiek galima? Tu jusu nusususiu sunu su katem pilna demtyvacija.lt
Nuotraukos nėra
Anonimas 5813    
#4 :D

neskriauskit gyvūnų, žmonės!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5813    
Gaila :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5813    
aww
jar69 5813    
#5 nuzudei :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5813    
Ismesk i gatve,o akis pasilik...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5813    
buna homo sapiens, kurie zino kaip su kuo reikia tvarkytis, ir debila sapiens, kurie daro tai ko normalus niekada nesuprastu. Priskirkit pagal save kur kas tinka XD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5813    
Tokius pachius riek zudyti nx... sukos nekenchiu zmonius kurie taip daro..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5813    
na tiesia pasakius, tai kiti tokius zudo: imeta i verdanti vandeni, karia, nudiria oda gyviems ir nieko, jie mano ka jie laimingai gyvena ir kad yra auksciau uz visus kitus...
Grįžti į viršų