Išminuotojai - irgi turi humoro jausmą

2009.11.08 pawelek
  • 263
21
isminuotojai,humoro,jausmas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5543    
Alchemike, ko tu toks nervotas.? Bišk nervus gydik. :)
LivStarTuk 5798    
:D
Nuotraukos nėra
mirab 5809    

Deminers - also have a sense of humour
Alchemikas 5819    
#17 nu ir ka ? supranti durneli ,kad tokie dalykai juokingi tik kai pamatai/ isivaizduot praktishkai neimanoma tai ,kad zinok tavo juokelis labiau isiutina nei prajuokina.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5857    
Pas mane darbe pamenu dirbau ten sandely tokiam nu dirbtuvese ir buvo toks svarscikas ten dirba virina kazka aplink duju balionai visokie ir t.t. tai jam kazkas zuka ( petarda ) numete prie pat koju , vyriokas vos ne ant zemes atsigule :D tada visi darbuotojai vos ne iki myzimo zvengem :d
felouvyp 5859    
geras šitas:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5859    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5895    
WTF?

BOOOOOOOOM (mad laugh)

:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5907    
#12 kam jus cia ikelinejat kas yra beveik tas pats
J0keris 5911    
Nuotraukos nėra
Anonimas 5915    
GERIAUSIAS SITAS :D:D:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5930    
kazi kiek dantu pas pokstininka liko? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5963    
Realiai tai tam kostiume negirdetum net jei pats Dievas nusiperstu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5967    
bbd man jej toki prikola padarytu tj turbut ta tikra bomba as jam padowanociau kaj liktu 00:01
Nuotraukos nėra
Anonimas 6009    
apsisikt imanoma :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6029    
turetu butu linksma iki tol, kol bombos laikrodis neparodys 00:00
Nuotraukos nėra
Anonimas 6060    
Uz toki bajeri gali nusauti!
Nuotraukos nėra
Anonimas 6068    
infarktas garantuotas ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6071    
xD
giedriuxxx 6072    
sitas tai ziaurus :D :D :D
osho 6073    
:D visgi juokas ne visad i sveikata iseina :P
Grįžti į viršų