Išminuotojai - irgi turi humoro jausmą

2009.11.08 pawelek
  • 263
21
isminuotojai,humoro,jausmas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5541    
Alchemike, ko tu toks nervotas.? Bišk nervus gydik. :)
LivStarTuk 5797    
:D
Nuotraukos nėra
mirab 5808    

Deminers - also have a sense of humour
Alchemikas 5818    
#17 nu ir ka ? supranti durneli ,kad tokie dalykai juokingi tik kai pamatai/ isivaizduot praktishkai neimanoma tai ,kad zinok tavo juokelis labiau isiutina nei prajuokina.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5856    
Pas mane darbe pamenu dirbau ten sandely tokiam nu dirbtuvese ir buvo toks svarscikas ten dirba virina kazka aplink duju balionai visokie ir t.t. tai jam kazkas zuka ( petarda ) numete prie pat koju , vyriokas vos ne ant zemes atsigule :D tada visi darbuotojai vos ne iki myzimo zvengem :d
felouvyp 5857    
geras šitas:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5857    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5894    
WTF?

BOOOOOOOOM (mad laugh)

:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5906    
#12 kam jus cia ikelinejat kas yra beveik tas pats
J0keris 5910    
Nuotraukos nėra
Anonimas 5914    
GERIAUSIAS SITAS :D:D:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5928    
kazi kiek dantu pas pokstininka liko? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5962    
Realiai tai tam kostiume negirdetum net jei pats Dievas nusiperstu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5966    
bbd man jej toki prikola padarytu tj turbut ta tikra bomba as jam padowanociau kaj liktu 00:01
Nuotraukos nėra
Anonimas 6008    
apsisikt imanoma :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6028    
turetu butu linksma iki tol, kol bombos laikrodis neparodys 00:00
Nuotraukos nėra
Anonimas 6059    
Uz toki bajeri gali nusauti!
Nuotraukos nėra
Anonimas 6067    
infarktas garantuotas ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6070    
xD
giedriuxxx 6071    
sitas tai ziaurus :D :D :D
osho 6071    
:D visgi juokas ne visad i sveikata iseina :P
Grįžti į viršų