Išminuotojai - irgi turi humoro jausmą

2009.11.08 pawelek
  • 263
21
isminuotojai,humoro,jausmas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5540    
Alchemike, ko tu toks nervotas.? Bišk nervus gydik. :)
LivStarTuk 5796    
:D
Nuotraukos nėra
mirab 5807    

Deminers - also have a sense of humour
Alchemikas 5817    
#17 nu ir ka ? supranti durneli ,kad tokie dalykai juokingi tik kai pamatai/ isivaizduot praktishkai neimanoma tai ,kad zinok tavo juokelis labiau isiutina nei prajuokina.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5854    
Pas mane darbe pamenu dirbau ten sandely tokiam nu dirbtuvese ir buvo toks svarscikas ten dirba virina kazka aplink duju balionai visokie ir t.t. tai jam kazkas zuka ( petarda ) numete prie pat koju , vyriokas vos ne ant zemes atsigule :D tada visi darbuotojai vos ne iki myzimo zvengem :d
felouvyp 5856    
geras šitas:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5856    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5893    
WTF?

BOOOOOOOOM (mad laugh)

:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5905    
#12 kam jus cia ikelinejat kas yra beveik tas pats
J0keris 5909    
Nuotraukos nėra
Anonimas 5913    
GERIAUSIAS SITAS :D:D:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5927    
kazi kiek dantu pas pokstininka liko? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5960    
Realiai tai tam kostiume negirdetum net jei pats Dievas nusiperstu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5965    
bbd man jej toki prikola padarytu tj turbut ta tikra bomba as jam padowanociau kaj liktu 00:01
Nuotraukos nėra
Anonimas 6007    
apsisikt imanoma :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6027    
turetu butu linksma iki tol, kol bombos laikrodis neparodys 00:00
Nuotraukos nėra
Anonimas 6058    
Uz toki bajeri gali nusauti!
Nuotraukos nėra
Anonimas 6066    
infarktas garantuotas ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6069    
xD
giedriuxxx 6070    
sitas tai ziaurus :D :D :D
osho 6070    
:D visgi juokas ne visad i sveikata iseina :P
Grįžti į viršų