Blyn, jei pažįstamas nebūtų rūkęs, tai nebūtų patyręs ką reiškia bendrauti su merginomis :D
Išmok džiaugtis be alkoholio - Svajoti be narkotikų, bendrauti be cigarečių
Ignassin
4730
Anonimas
4731
ir niekad nepazinti gyvenimo... Viskas turi buti su saiku, o ne kazko radikaliai atsisakant.
Anonimas
4731
Negerk, nerukyk, mergu nemylek ir isvis negyvent bandyk.
coliuke_
4731
Check, check and check. :D Be problemų žodžiu. :D
Anonimas
4731
Tai ir džiaugiuos, svajoju, bendrauju be visų tų šūdų, bet ir jų neatsisakau, jie sustiprina emocijas, kartais. Kas su saiku, tas didelės žalos nepadarys. Propraguoti šitame visokios chemijos ir nuodų pasaulyje reikėtų ne susilaikymą ar užsidarymą nuo ydingo gyvenimo būdo, o saiką, nes saikingai viską suderinus galima ragauti visko ir nedegraduoti. :))
fLash_
4731
Ką čia mokytis, jeigu taip ir gyveni :))
Anonimas
4731
Niekaip...
Anonimas
4731
neaiskink bl
|

