Išradingumas

2011.01.30 panda123456789
  • 192
13
Išradingumas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5225    
#12 Man irgi :/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5538    
man nerodo :(
xievax 5622    
Labai išradinga ane nukopijuot demotyvacijas?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
prisijungiu prie tų, kurie pajuto gailestį.. :( man irgi pagailo žmogaus.. aišku išradingumas - puiku..bet kažkaip.. nekažką..;/
kiki17 5622    
vai kaip gerai demotyvuoja ka nors geriau reikejo parasyt
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
gal kažkam juokinga, bet tas žmogelis sukasi iš padeties kaip išgalėdamas.. ir irgi jo gaila, kažkodėl liūdnai atrodo. :(
Nuotraukos nėra
DeemO 5622    
#4 mano manymu cia nesityciojama o norima parodyti kokie zmones buna isradingi....
zvp 5622    
man jo gaila..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
#3 Demotyvacijas tvirtina administratoriai, taigi, nieko specialiai nepadarysi, kad tavo demo būtų patvirtinta. Nors.. sukurk gerą demo ir ją patvirtins:)
bellissima 5622    
Iš tokių dalykų tyčiotis negalima.
Nuotraukos nėra
naktinis 5622    
Kaip padaryti kad demotyvacija butu patikrinta ?/?/
Nuotraukos nėra
funryff 5622    
as tapati buvau padares ir tai pat uzrasiau ir nepatvirtino
Teenagor 5622    
;D
Grįžti į viršų