#12 Man irgi :/
Išradingumas
Anonimas
5225
Anonimas
5538
man nerodo :(
xievax
5622
Labai išradinga ane nukopijuot demotyvacijas?
Anonimas
5622
prisijungiu prie tų, kurie pajuto gailestį.. :( man irgi pagailo žmogaus.. aišku išradingumas - puiku..bet kažkaip.. nekažką..;/
kiki17
5622
vai kaip gerai demotyvuoja ka nors geriau reikejo parasyt
Anonimas
5622
gal kažkam juokinga, bet tas žmogelis sukasi iš padeties kaip išgalėdamas.. ir irgi jo gaila, kažkodėl liūdnai atrodo. :(
DeemO
5622
#4 mano manymu cia nesityciojama o norima parodyti kokie zmones buna isradingi....
zvp
5622
man jo gaila..
Anonimas
5622
#3 Demotyvacijas tvirtina administratoriai, taigi, nieko specialiai nepadarysi, kad tavo demo būtų patvirtinta. Nors.. sukurk gerą demo ir ją patvirtins:)
bellissima
5622
Iš tokių dalykų tyčiotis negalima.
naktinis
5622
Kaip padaryti kad demotyvacija butu patikrinta ?/?/
funryff
5622
as tapati buvau padares ir tai pat uzrasiau ir nepatvirtino
Teenagor
5622
;D
|

