#12 Man irgi :/
Išradingumas
Anonimas
5228
Anonimas
5541
man nerodo :(
xievax
5625
Labai išradinga ane nukopijuot demotyvacijas?
Anonimas
5626
prisijungiu prie tų, kurie pajuto gailestį.. :( man irgi pagailo žmogaus.. aišku išradingumas - puiku..bet kažkaip.. nekažką..;/
kiki17
5626
vai kaip gerai demotyvuoja ka nors geriau reikejo parasyt
Anonimas
5626
gal kažkam juokinga, bet tas žmogelis sukasi iš padeties kaip išgalėdamas.. ir irgi jo gaila, kažkodėl liūdnai atrodo. :(
DeemO
5626
#4 mano manymu cia nesityciojama o norima parodyti kokie zmones buna isradingi....
zvp
5626
man jo gaila..
Anonimas
5626
#3 Demotyvacijas tvirtina administratoriai, taigi, nieko specialiai nepadarysi, kad tavo demo būtų patvirtinta. Nors.. sukurk gerą demo ir ją patvirtins:)
bellissima
5626
Iš tokių dalykų tyčiotis negalima.
naktinis
5626
Kaip padaryti kad demotyvacija butu patikrinta ?/?/
funryff
5626
as tapati buvau padares ir tai pat uzrasiau ir nepatvirtino
Teenagor
5626
;D
|

