Išraiška - Kad ir ką berašytum, ji tokia pati.

2010.06.03 Eco
  • 131
28
Išraiška







iceQ96 5627    
būna kartais man taip ;D
ninadalala32 5718    
visiskai pritariu,mano visada taip.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5765    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5818    
pieva totali..
kasiakas 5858    
na mano israiska tai tikrai ne tokia pati buna :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5858    
laugh my ass off :)
bcaa 5858    
ką reiškia lmao ?:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5859    
lmao. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5863    
Lol'd. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5865    
pasiteisino
Nuotraukos nėra
Anonimas 5866    
Gerulis :D vienas mano fav :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5867    
as tai daznai jei pridedu daug ":D" tai tikrai juokiuos :D
OoS 5868    
Nuotraukos nėra
Anonimas 5868    
roflmao d;















Eco 5868    
Vertimai :
Lol -> Laughing out loud-juoktis garsiai
Rofl -> Rolling on floor laughing - Juokiuosi vartydamasis(-i) and grindų
Lmao -> Laughing my ass off - Vertimo nebus ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5869    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5869    
LMAO
Nuotraukos nėra
Anonimas 5869    
thats true ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5869    
ka is tu berasyciau tai tikrai juokiuos o nebunu suraukes snuki :D
Gusta-Fang 5869    
Daznai taip buna;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5869    
pasitaiko tokiu atveju ;D bet tikrai ne visada :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5869    
nu ne visada :P kartais tikrai juokingu atveju buna :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5869    
LoL :D Ftw Awesome Smiley :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5869    
LOL xD :D rofl ce melas as bbd xD LMAOROFL !!!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5869    
tiesa
Nuotraukos nėra
robertas003 5870    
Patiko ,patiko.
fucks 5870    
nemeluosiu buna kartais taip :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5870    
Labai taiklu :))
Grįžti į viršų