Išsipildymo akcija 2011 - Paaukokime benamiams, kad būtų mažiau našlaičių

2010.12.23 Nikis
  • 166
14
Išsipildymo akcija 2011







Nuotraukos nėra
slajenke 5652    
pochui , kad extra thin : )
Nuotraukos nėra
Anonimas 5660    
FAKE
Nuotraukos nėra
Anonimas 5661    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5664    
Uhu!! Man patikti. ; DDDD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5665    
Gerai pirktu, nes iskart jauciasi tokie patikimi tikrai nesuplystu :)
Nuotraukos nėra
lavle 5665    
pirmiausia išsiaiškinkit kas yra našlaitis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5666    
skaudu ziuret :) ,o dar labiau zinot ,kad yra benamiu tokio amziaus kurie gali vaikus dirbt:) cia nebenamems aukot reiketu...... turetumem atkreipt demesi i save ir, savo troskimus(gobsuma, sawanaudiskuma) cia mes patys ir padedam benamem atsirast ......... cia mano nuomone isvada-prezervatyvu reikia visiem
Nuotraukos nėra
Anonimas 5666    
Stiprus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5666    
geeeeeeeeeeeeras :D :D :D :D :D
Alchemikas 5666    
Puiku. ;D bet tuoj atsiras kritiku xD
gretagreat28 5666    
Patinka! :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5666    
:D ROFL
Nuotraukos nėra
Anonimas 5666    
;D
Rucikas 5666    
gera ;D
Grįžti į viršų