#1 bet jau tu durnas
Išsivaliau klaviatūrą.
Anonimas
5199
Smiler
5206
Vienintelė demotyvacija kuri sugebėjo prajuokint. Ir čia nėra *a*ų, įžeidinėjimo, rasizmo, ar kažkokių kitų blogybių. Respect.
Anonimas
5227
buvo
Anonimas
5284
geras :D
Anonimas
5284
#1 tu gaal padegtas ir plytom gesintas, ar ką?:D nepagavai demo esmės, tai geriau išvis nekomentuok:)))))))
Anonimas
5288
ir man reiks isvalyt gal baltos butelis isgrius
Anonimas
5288
Foookiiiin trooolllll#1
Anonimas
5288
Zinau kad ten visko buna,bet tiek jau butu nerealu.
Anonimas
5288
#1 iš rašybos sprendžiu tau kokie 11-12 metų ir net nepagavai demo esmės.
Anonimas
5288
#1 ane? papasakok plačiau
Anonimas
5288
isivalius klavetura tikrai neiskris tortas
|

