Įstatymai - egzistuoja tam, kad visi žinotų, ką jie pažeidžia

2010.04.21 graffitis
  • 275
9
Įstatymai







Nuotraukos nėra
Anonimas 5841    
:D teisybe paraso!
Siaubas_Baubas 5853    
istatymai egzistuoja tam, kad kiti galetu pateisint savo klaidas, kaip "tai teiseta"
Nuotraukos nėra
Anonimas 5891    
butent
Nuotraukos nėra
Anonimas 5892    

Istatymai egzistuoja tam, kad mes galetumeme juos lauzt ...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5902    
Istatymai egzistuoja tam, kad mes galetumem bent kiek ramiau gyvent...
fucks 5903    
nera istatymo be apstatymo :D
cloudmaker 5907    
Paradoksas - nebūtų įstatymų, nebūtų ką pažeist. Patiko :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5907    
#1 Nepazeidinek istatymu
Kord 5910    
soo?
Grįžti į viršų