Ištikimybė - visada turi ribas

2010.10.11 trick
  • 354
48
loterija,suo,loto



Nuotraukos nėra
Anonimas 5144    
#8 kaip gali but bent puse ? :D jei tik 2 merginu komentarai tera :D ir vienas is ju isvis nieko nepasako :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5144    
Krw as tuoi tave paskersiu...#41
Nuotraukos nėra
Anonimas 5222    
#43 nes durna esi seip jokiu gyvuneliu negali skriausti
Nuotraukos nėra
Anonimas 5543    
cia spardantiems ir skerdziantiems kates - jus pacius iskerst nx reikia! kad jums kate kada nagus i kiausus suleistu gaidziai!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5545    
Cia ne kates kaltos o tas seimininkas nahui del loterijos
Nuotraukos nėra
skiRone077 5599    
Visas kates galeciau isspardyt ir isdauzyt! Taciau suns net paliest nesugebeciau..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5616    
Gal kas nors žinot kokia čia daina?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5650    
skerst nx tas kates reik!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5701    
#38 Aš tau pilnai pritariu
Nuotraukos nėra
gerdytia 5704    
patiko!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5710    
#20 Žinai būtų gerai jei tave kas nužudytu..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5721    
kodel gi suniukas negryzo namo? gal seimininkas nebutu ziaurus ir pasiliktu susidraugautu su kate... bet dabar jjis rado nauja galbut geriausia ir net geresni drauga... :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5721    
Labai liūdnas video... :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5723    
kietas suniukas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5728    
ziauriai geras video... zmoniu tarpe labai daznai taip nutinka :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5729    
Fainai ;D Tik gaila man to suniuko pabaigoj buvo prie lango ;[
Nuotraukos nėra
Anonimas 5729    
Video - geras, demo- meslas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5730    
Katė yra storas padaras
BlackCat 5731    
SUPER!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5731    
Katė... Reikėjo padaryti demotivacija - Kai turi vilties - Ją sugadina katė. : (( : DD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5732    
Patiko
kamilute 5732    
Gera demotyvacija ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5732    
net apsiverkiau, tikrai geras
Nuotraukos nėra
Anonimas 5733    
Super video.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5733    
sudas ne demotyvacija, bet video tikrai geras.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5733    
zjbs, LOTO reklama.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5733    
Tikrai neralus :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5733    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5733    
Tai reiskia zudykyt nx kates krw
Nuotraukos nėra
Anonimas 5733    
Gal zinot tos dainos pavadinima????
AnimeShifter 5733    
D':
Nuotraukos nėra
Anonimas 5733    
Nelaimejo zmogus milijono. so sad :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5733    
Labai gražus video. O tam valkatai tai gyvenimas ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5733    
Sugraudino...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5733    
šaunuolis! Super demotyvacija!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5733    
cia demotyvuoja niekada vilties neprarast.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5733    
#10 Nu nu.. apie bobas tu biški ramiau:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5733    
labai grazu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5733    
#8 tokios jau tos bobos, bent jau didzioji dauguma - blondinkos :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5733    
Daugiau jom nieko ir nereikia :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5733    
Bent jau facebooko komentarus paskaičius tai matos, kad pusė bent jau merginų ryškiai nesuprato šitos demo esmės.. svarbu pamatė kačiuką ir šuniuką:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5733    
humm
Nuotraukos nėra
Anonimas 5733    
:(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5733    
Net nepaliete sirdies :/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5733    
;(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
Nuotraukos nėra
Anonimas 5733    
fucked up cat
Nuotraukos nėra
Anonimas 5733    
so sad..
Kotrynak 5733    
:)
Grįžti į viršų