#8 kaip gali but bent puse ? :D jei tik 2 merginu komentarai tera :D ir vienas is ju isvis nieko nepasako :D
Ištikimybė - visada turi ribas
Anonimas
5144
Anonimas
5144
Krw as tuoi tave paskersiu...#41
Anonimas
5222
#43 nes durna esi seip jokiu gyvuneliu negali skriausti
Anonimas
5543
cia spardantiems ir skerdziantiems kates - jus pacius iskerst nx reikia! kad jums kate kada nagus i kiausus suleistu gaidziai!
Anonimas
5545
Cia ne kates kaltos o tas seimininkas nahui del loterijos
skiRone077
5599
Visas kates galeciau isspardyt ir isdauzyt! Taciau suns net paliest nesugebeciau..
Anonimas
5616
Gal kas nors žinot kokia čia daina?
Anonimas
5650
skerst nx tas kates reik!
Anonimas
5701
#38 Aš tau pilnai pritariu
gerdytia
5704
patiko!
Anonimas
5710
#20 Žinai būtų gerai jei tave kas nužudytu..
Anonimas
5721
kodel gi suniukas negryzo namo? gal seimininkas nebutu ziaurus ir pasiliktu susidraugautu su kate... bet dabar jjis rado nauja galbut geriausia ir net geresni drauga... :)
Anonimas
5721
Labai liūdnas video... :(
Anonimas
5723
kietas suniukas :D
Anonimas
5728
ziauriai geras video... zmoniu tarpe labai daznai taip nutinka :(
Anonimas
5729
Fainai ;D Tik gaila man to suniuko pabaigoj buvo prie lango ;[
Anonimas
5729
Video - geras, demo- meslas
Anonimas
5730
Katė yra storas padaras
BlackCat
5731
SUPER!
Anonimas
5731
Katė... Reikėjo padaryti demotivacija - Kai turi vilties - Ją sugadina katė. : (( : DD
Anonimas
5732
Patiko
kamilute
5732
Gera demotyvacija ;)
Anonimas
5732
net apsiverkiau, tikrai geras
Anonimas
5733
Super video.
Anonimas
5733
sudas ne demotyvacija, bet video tikrai geras.
Anonimas
5733
zjbs, LOTO reklama.
Anonimas
5733
Tikrai neralus :)
Anonimas
5733
;D
Anonimas
5733
Tai reiskia zudykyt nx kates krw
Anonimas
5733
Gal zinot tos dainos pavadinima????
AnimeShifter
5733
D':
Anonimas
5733
Nelaimejo zmogus milijono. so sad :(
Anonimas
5733
Labai gražus video. O tam valkatai tai gyvenimas ;D
Anonimas
5733
Sugraudino...
Anonimas
5733
šaunuolis! Super demotyvacija!
Anonimas
5733
cia demotyvuoja niekada vilties neprarast.
Anonimas
5733
#10 Nu nu.. apie bobas tu biški ramiau:D
Anonimas
5733
labai grazu
Anonimas
5733
#8 tokios jau tos bobos, bent jau didzioji dauguma - blondinkos :D
Anonimas
5733
Daugiau jom nieko ir nereikia :D
Anonimas
5733
Bent jau facebooko komentarus paskaičius tai matos, kad pusė bent jau merginų ryškiai nesuprato šitos demo esmės.. svarbu pamatė kačiuką ir šuniuką:D
Anonimas
5733
humm
Anonimas
5733
:(
Anonimas
5733
Net nepaliete sirdies :/
Anonimas
5733
;(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
Anonimas
5733
fucked up cat
Anonimas
5733
so sad..
Kotrynak
5733
:)
|

