pasielkciau labai blogai jei atstumciau toki grazu suniuka.Omg
Ištikimybė - kai tu jį atstumi, bet jis vistiek glaudžiasi prie tavęs
Anonimas
5367
Anonimas
5626
Arba netai kad neturi tiesiog turi katina kuris nesiglaudzia ir neistikimas kaip suo. SUNYS DA BEST!!!!
Anonimas
5627
cia prieraisumas, o ne istikimybe
Anonimas
5629
nedekit tu suniuku iskart norisi verkti ;(
Anonimas
5630
matosi, chebra sunu nelaikot. hachiko ne hachiko koks skirtumas. sunys yra sunys, o kas neturi nirkad ir nesupras.
Anonimas
5630
Nu vyrai tai tikrai nesiglaustys, jie greiciau palauks kol ji atsiprasys
Anonimas
5631
tai vadinama prielipu sindromu
Anonimas
5633
nes uzuode kad kazka skanaus turi kisenei....
kliurkt
5633
#4 būtent
CaBoom
5633
Neuzteks demo su sunimis?
Anonimas
5633
Kazkas Hachiko prisiziurejo ir demo kurt pradejo
kliurkt
5633
kaip Hachikooo
Anonimas
5635
negalėčiau atstumti :)
|

