Jai BMW neateina pas medį.. - Medis ateina pas BMW.

2010.02.24 Algirdukas
  • 252
36
Jai BMW neateina pas medį..







Nuotraukos nėra
Anonimas 5159    
BMW - Baleika Mėšlui Wežti :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5404    
Eina nx '=)))))))))))))))))))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5763    
Zhiauriai gera
Nuotraukos nėra
Anonimas 5768    
durna demotyvacija
Nuotraukos nėra
Anonimas 5791    
30# jau toks kietas forsas su opel cadet 1,7l.negaliu tokiu urodų kaip tu pakęst. erelis atsirado
Nuotraukos nėra
Anonimas 5794    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5795    
prisikit i kelnes komentuotojai. seiles varva, sirdis nori, o turet neturit tai ir baisiai mandrai volksvagenuojat. BMW - Best Motor in the World.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5802    
BMW - byby, mokykis wairuot.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5840    
BMW-Baisei Mandras Wolkswagenas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5849    
://////////
Nuotraukos nėra
Anonimas 5856    
O tai lietuviai net normaliai parašyti negali... Rašosi Jei o ne Jai..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5860    
BMW - baisiai mandrasa wolksvagenas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5873    
#20 killing :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5879    
gaila pitako
Nuotraukos nėra
Anonimas 5879    
:D:D:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5885    
BMW-Baisiai malonu vairuoti : DD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5888    
Zodziu bmw sunku vairuoti trys pedailai visi gazas :D :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5889    
Kliude 4 bet gaisrininkai jau spejo apipjaustyma medeliui padaryt ir pasalint nereikalingas sakas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5890    
bet gal ir neblogaj, antrastej parasyta kad kliude keturis automobilius, o nuotraukoj uzkliudytas tj tik vienas?.....
AnimeShifter 5896    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5914    
pz :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5920    
Siaip turejo but Jei, o ne Jai ^^
Nuotraukos nėra
Anonimas 5922    
Atsiprašau už "atsiprasau" mama....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5922    
Atsiprasau mama...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5952    
Algirduk, klasėje mokytoja tau nesakė, kad jei nešneki apie mergaitę, tai ,,jai" reikia rašyti su e?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5952    
Dekui dievuo kad ne zmones..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5958    
lim apskaiciuok riba kiek lygi :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5962    
Cha cha... maniskis komentaras cia buvo ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5962    
xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5963    
labai taiklus pastebejimas:) bet kokiu atveju bmw arteja i medi arba medis arteja i bmw :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5963    
o kokie turtingi lietuvaoj santchnikai, jau tiem net sitas BMW yra senas ir nukrioses :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5963    
Santechikas - Jai tau ten senas sukriošęs bmw , tai tu matyt toks turtingas , kad pats kokį x6 vairuoji?

Sexton - Vietois tiek nėra, kad visus auto surašyčiau :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5964    
o pas mersa neatejo?
tik senas, nukrioses bmw pasimate?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5964    
Siaip cia mano pisbrlolio mersa irgi kliude ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5964    
Eikit medziai jus medziai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5964    
taikliai pastebeta :D
Grįžti į viršų