Jai BMW neateina pas medį.. - Medis ateina pas BMW.

2010.02.24 Algirdukas
  • 252
36
Jai BMW neateina pas medį..







Nuotraukos nėra
Anonimas 5160    
BMW - Baleika Mėšlui Wežti :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5406    
Eina nx '=)))))))))))))))))))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5764    
Zhiauriai gera
Nuotraukos nėra
Anonimas 5770    
durna demotyvacija
Nuotraukos nėra
Anonimas 5792    
30# jau toks kietas forsas su opel cadet 1,7l.negaliu tokiu urodų kaip tu pakęst. erelis atsirado
Nuotraukos nėra
Anonimas 5796    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5796    
prisikit i kelnes komentuotojai. seiles varva, sirdis nori, o turet neturit tai ir baisiai mandrai volksvagenuojat. BMW - Best Motor in the World.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5803    
BMW - byby, mokykis wairuot.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5842    
BMW-Baisei Mandras Wolkswagenas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5851    
://////////
Nuotraukos nėra
Anonimas 5858    
O tai lietuviai net normaliai parašyti negali... Rašosi Jei o ne Jai..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5862    
BMW - baisiai mandrasa wolksvagenas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5875    
#20 killing :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5881    
gaila pitako
Nuotraukos nėra
Anonimas 5881    
:D:D:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5886    
BMW-Baisiai malonu vairuoti : DD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5890    
Zodziu bmw sunku vairuoti trys pedailai visi gazas :D :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5891    
Kliude 4 bet gaisrininkai jau spejo apipjaustyma medeliui padaryt ir pasalint nereikalingas sakas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5892    
bet gal ir neblogaj, antrastej parasyta kad kliude keturis automobilius, o nuotraukoj uzkliudytas tj tik vienas?.....
AnimeShifter 5897    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5916    
pz :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5922    
Siaip turejo but Jei, o ne Jai ^^
Nuotraukos nėra
Anonimas 5924    
Atsiprašau už "atsiprasau" mama....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5924    
Atsiprasau mama...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5954    
Algirduk, klasėje mokytoja tau nesakė, kad jei nešneki apie mergaitę, tai ,,jai" reikia rašyti su e?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5954    
Dekui dievuo kad ne zmones..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5960    
lim apskaiciuok riba kiek lygi :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5964    
Cha cha... maniskis komentaras cia buvo ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5964    
xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5965    
labai taiklus pastebejimas:) bet kokiu atveju bmw arteja i medi arba medis arteja i bmw :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5965    
o kokie turtingi lietuvaoj santchnikai, jau tiem net sitas BMW yra senas ir nukrioses :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5965    
Santechikas - Jai tau ten senas sukriošęs bmw , tai tu matyt toks turtingas , kad pats kokį x6 vairuoji?

Sexton - Vietois tiek nėra, kad visus auto surašyčiau :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5965    
o pas mersa neatejo?
tik senas, nukrioses bmw pasimate?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5965    
Siaip cia mano pisbrlolio mersa irgi kliude ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5966    
Eikit medziai jus medziai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5966    
taikliai pastebeta :D
Grįžti į viršų