net nepastebėjau iš pradžių kas per reikalas :D
Jai tu tai matai - Turiu tau blogų žinių...
Anonimas
5737
Anonimas
5758
#64 Jei parasei taip,reiskias pastebejai ;:D
Anonimas
5767
Niekada bybių nepastebiu.
Anonimas
5768
Ryškiai photoshop... Net nejuokinga.
Anonimas
5773
:D
Anonimas
5773
na "JEI" nematai, reiškiasi metas pas akių gydytoją. FAIL - vienareikšmiškai :)
Anonimas
5774
:D
Anonimas
5776
tai kaip jo nematyt jei jis net sviecia xD ?
Anonimas
5781
#54 tokius tik pakast
Anonimas
5785
#54 bl tu tai tikrai visiskas daunas....
Anonimas
5789
#54 ...
Anonimas
5794
FAKE!!!! PHOTOSHOP PLBM!!! arba elementarus paint, neesme zdz FAKE!!! :D
Anonimas
5794
:D
Anonimas
5798
*#32
Anonimas
5798
:D
Anonimas
5808
Jei su a :D
Anonimas
5812
#32 :D
Anonimas
5813
Rasyt nemoka sios demotyvacijos autorius.. + manau ne i tema. Matau as ta lytini organa, bet prie ko cia? xD Na gal as tiesiog nesuprantu. Tada atsiprasau. :)
Anonimas
5818
cia blogos zinios bernams, jei pamato reiskiasi gejus ;D
Anonimas
5820
:D
Anonimas
5826
iš pradžių nemačiau, ieškojau kažko kalnuose, okai pamačiau tai akis bado tiesiog... :D neįmanoma vėliau nematyt.;/
Anonimas
5830
pzdiec ziauru :D
Anonimas
5831
Is kart pastebejau ;D
Karole
5832
Tai kokios ten tos blogos žinios? ;D
Anonimas
5834
Deja, matau :D
Modestas.
5836
;D
Anonimas
5838
ziauru kaip ;D
Anonimas
5839
nu eina sau. :D
Anonimas
5843
Buciau nemacius..
Anonimas
5846
:D blyn
Anonimas
5848
:D
Anonimas
5848
Jei, o ne jai, berasti :D
Anonimas
5851
oi
kasiakas
5853
bl as tai matau keleta kartu per diena ir kokios tos blogos zinios?????
Anonimas
5853
net nebūčiau pastebus
Anonimas
5854
nebuciau perskaites komentaru , tai tikrai to penio nebuciau pastebejes >.>
Anonimas
5854
Kas per genijus rašo jai !?
Anonimas
5864
parvažiuosim trise ! :D
Kristea
5868
; DDDD
killere
5870
kokiu ziniu kazin :D
Gretukas
5871
Šiaip Jei ,o ne Jai
Anonimas
5910
Geeeeeeras !
Anonimas
5911
lol!
Anonimas
5913
cia tipo tas pimpaliukas tarpe??;]] prigauta graziai;D
amusement
5915
as matau xD
Anonimas
5916
#12 Sania, nukopino, kad klaidą ištaisyt. Jei, ne Jai
Vyncas
5916
#14, kad tu netingi blet ir lakstyk po tuos užsienietiškus puslapius.
eclipse-nsx
5916
Gay...Tupa demotyvacija
Anonimas
5917
#15 oh my God, skanaus ;D
|

