Jamaica - Užverstų ir arklį.

2011.07.17 Kubilini5
  • 211
21
vakar, vemiau, nuo, jamaicos




© Fotkinau gyvai



Nuotraukos nėra
Anonimas 4858    
taip vaikai aš susipazinau su jusu mama :D dabar papasakosiu nuo keliu buteliu as su ja susipazinau xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 4858    
senu geru laiku arklemušis xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5410    
Rugsėjo 1-oji artėja, jamaica irgi ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5430    
geras :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5443    
stakliskiu dar baisu bandyt, bet jamaicos paimt reiks sian:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5448    
tik neimkit ji kai akcija bus :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5452    
Daug geriau nei Alus. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5453    
arkli gal, bet manes tai nepaema... tai kas as per padaras? :s
Nuotraukos nėra
Anonimas 5453    
dantu pastos skonis!:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5453    
:D kas tiesa, tas ne melas!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5454    
Ble, facepalm to me :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5454    
Vsio,gerk dbar 2 pusles
Nuotraukos nėra
Anonimas 5455    
and 2,144 others like this. whats up bro?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5455    
tikrai matosi kad negėrę Stakliškių.
Nuotraukos nėra
Kubilini5 5455    
Jai bus 2k like is karto 2 pusles isgeriu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5455    
kaip sako vienos pusles Jamaicos permazai o dvieju jau per daug:D
Nuotraukos nėra
trinity1010 5455    
sudas yra isgeriau pusle .. jokio poveikio
Nuotraukos nėra
Anonimas 5455    
Tikrai, kad negėrę Stakliškių :D
fff 5455    
#2 vaikai nesupras
Fanatikeee 5455    
wtf?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5456    
Matomai, negėrei Stakliškių :))
Grįžti į viršų