taip vaikai aš susipazinau su jusu mama :D dabar papasakosiu nuo keliu buteliu as su ja susipazinau xD
Jamaica - Užverstų ir arklį.
Anonimas
4858
Anonimas
4858
senu geru laiku arklemušis xD
Anonimas
5410
Rugsėjo 1-oji artėja, jamaica irgi ;D
Anonimas
5430
geras :D
Anonimas
5443
stakliskiu dar baisu bandyt, bet jamaicos paimt reiks sian:D
Anonimas
5448
tik neimkit ji kai akcija bus :D
Anonimas
5452
Daug geriau nei Alus. :)
Anonimas
5453
arkli gal, bet manes tai nepaema... tai kas as per padaras? :s
Anonimas
5453
dantu pastos skonis!:D
Anonimas
5453
:D kas tiesa, tas ne melas!
Anonimas
5454
Ble, facepalm to me :(
Anonimas
5454
Vsio,gerk dbar 2 pusles
Anonimas
5455
and 2,144 others like this. whats up bro?
Anonimas
5455
tikrai matosi kad negėrę Stakliškių.
Anonimas
5455
kaip sako vienos pusles Jamaicos permazai o dvieju jau per daug:D
trinity1010
5455
sudas yra isgeriau pusle .. jokio poveikio
Anonimas
5455
Tikrai, kad negėrę Stakliškių :D
fff
5455
#2 vaikai nesupras
Fanatikeee
5455
wtf?
Anonimas
5456
Matomai, negėrei Stakliškių :))
|

