Japonija Rusija - Pajusk skirtumą

2010.04.22 dr.wombat
  • 383
46
Japonija               Rusija







Nuotraukos nėra
Anonimas 4765    
Manga!!! c: Myliu Japonija... Mokinuosi jos kalba... Ir ko cia visi is tos japonijos juokiasi?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5118    
nevarot mano puse mangu rusiskos
Nuotraukos nėra
Anonimas 5355    
Uz Japonija!C:
Nuotraukos nėra
Anonimas 5515    
o lietuviai net ir paprasto dalgio neturi, stovi su birka rankoje :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5647    
#37 AhA fainas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5698    
Rusai - baka (kvailiai) ... Japonai - kieti. Japonai viską moka suderinti. Jie turi daug tradicijų, bet ir yra labai pažangi šalis tuo pat metu. O ir popsas jų geresnis už rusišką :D ir patys japonai gražesni :) nu žodžiu, tik už Japoniją xD ^^
Nuotraukos nėra
Anonimas 5721    
#39 ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5743    
anime- zeba, o Rusija pasla...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5778    
Kartais ziauru su tais anime ziurovais, pazystu porar prazuveliu tokiu, bet uz japus as, nes protingi jie. :D
P.Razauskas 5780    
soul eater, fainas anime :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5780    
#35 o aš už Japoniją ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5781    
as uz rusija ;D
myoko 5785    
jee, anime :D Bet tas geras :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5787    
:D prajuokino tas diedukas su dalgiu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5800    
Pajutau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5804    
emo animacija? Wt? Galbūt tu tesiog nesugebi atskirti stilių, jeigu tau visi alternatyvaus stiliaus žmonės yra emo..
Nuotraukos nėra
kamile 5813    

Japan                               - Feel the difference
Nuotraukos nėra
Anonimas 5818    
rusija geriau pas juos komedijos ir multikai ziaurej juokingi netaip kaip japonu emo animacija :D
Sadness 5818    
soul eater and russian, geras skirtumas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5818    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5821    
#19 o zole pjaus :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5821    
#19 tu paziek jie ten ne su kirviais o su dalgiais... Tai gal jie su dalgiais medziu nekirs?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5829    
soul eater :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5833    
Cia tiesiog Fail
Nuotraukos nėra
Anonimas 5839    
Japan ftw.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5843    
feels like teenage ...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5843    
liol :))) narmalei >_<
Nuotraukos nėra
Anonimas 5850    
#15 zoske patylek jei nezinai apie ka sneki. Rusai baigia sibira iskirsti, 40% medienos paliekama vietoje-niekada nepanaudojama. Japonija savo nepalyginamai mazesniame valstybes plote sugebejo issaugoti savo nuostabia gamta ir tuo paciu yra pazangiausia salis pasaulyje.shut the fuck up and get the fuck outta here
Justytiukas 5854    
Kai bobutes veidas antram plane.... ;D
-Viktorija- 5865    
prajuokino ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5886    
japonu filmukuose mirtinos kovos buna su dalgiais o rusijoi tai bando ka nors daryt su dalgiu ir nugriuna arba pradeda musuoti i visas puses ir ant fuxo uztaiko :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5890    
zose (#14) kokius tokius? kad zmogus su dalgiu šieną pjaut ruošiasi? ;D o japoškes jau gamtos neturi išviso savo 5kv.m butuose sedi ir nuo ryto iki vakaro dirba fabrikuose. tas seniokas man patinka.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5892    
i prefer japan x)~ nom nom nom
Nuotraukos nėra
Anonimas 5892    
Anime vs Russian horror
Nuotraukos nėra
Anonimas 5896    
#10 Cigo tu vapsie cia matau kaskoks keistas prie kiekvienos ft komentara palieki ir toki lempini... issigydyk
Nuotraukos nėra
Anonimas 5907    
Cigo, tai tame ir yra esme, kad Japonijoj tik filmukuose gali pamatyt tokius dalykus, o Rusijoj - realybej.
Nuotraukos nėra
cigo 5907    
nu as nesuprantu lygina tikrove su filmuku/anime ... butu bent jau tikrove-tikrove, ar anime-anime ... sudina demotyvacija.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5908    
Kaip tokius isvis patvirtina..?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5908    
Go Maka, Go go rip that damn russian head!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5908    
NE NEGALI ! Turi pajusti skirtuma bent 100 kartu, tik tada galesi eiti }:[
Nuotraukos nėra
Anonimas 5908    
NE NEGALI ! Turi pajusti skirtuma bent 100 kartu, tik tada galesi eiti }:[
Nuotraukos nėra
Anonimas 5908    
Pajaučiau. Em.. ar galiu jau eiti ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5908    
Japoškos ne žmonės? :D (Kairėje vaizduojamas pieštinis personažas, dešinėje realus žmogus) :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5908    
Kietas seniokas
chzarija 5908    
super :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5908    
so?
Grįžti į viršų