Manga!!! c: Myliu Japonija... Mokinuosi jos kalba... Ir ko cia visi is tos japonijos juokiasi?
Japonija Rusija - Pajusk skirtumą
Anonimas
4765
Anonimas
5118
nevarot mano puse mangu rusiskos
Anonimas
5355
Uz Japonija!C:
Anonimas
5515
o lietuviai net ir paprasto dalgio neturi, stovi su birka rankoje :D
Anonimas
5647
#37 AhA fainas
Anonimas
5698
Rusai - baka (kvailiai) ... Japonai - kieti. Japonai viską moka suderinti. Jie turi daug tradicijų, bet ir yra labai pažangi šalis tuo pat metu. O ir popsas jų geresnis už rusišką :D ir patys japonai gražesni :) nu žodžiu, tik už Japoniją xD ^^
Anonimas
5721
#39 ;D
Anonimas
5743
anime- zeba, o Rusija pasla...
Anonimas
5778
Kartais ziauru su tais anime ziurovais, pazystu porar prazuveliu tokiu, bet uz japus as, nes protingi jie. :D
P.Razauskas
5780
soul eater, fainas anime :)
Anonimas
5780
#35 o aš už Japoniją ;D
Anonimas
5781
as uz rusija ;D
myoko
5785
jee, anime :D Bet tas geras :D
Anonimas
5787
:D prajuokino tas diedukas su dalgiu :D
Anonimas
5800
Pajutau.
Anonimas
5804
emo animacija? Wt? Galbūt tu tesiog nesugebi atskirti stilių, jeigu tau visi alternatyvaus stiliaus žmonės yra emo..
kamile
5813
Anonimas
5818
rusija geriau pas juos komedijos ir multikai ziaurej juokingi netaip kaip japonu emo animacija :D
Sadness
5818
soul eater and russian, geras skirtumas :D
Anonimas
5818
:D
Anonimas
5821
#19 o zole pjaus :)
Anonimas
5821
#19 tu paziek jie ten ne su kirviais o su dalgiais... Tai gal jie su dalgiais medziu nekirs?
Anonimas
5829
soul eater :D
Anonimas
5833
Cia tiesiog Fail
Anonimas
5839
Japan ftw.
Anonimas
5843
feels like teenage ...
Anonimas
5843
liol :))) narmalei >_<
Anonimas
5850
#15 zoske patylek jei nezinai apie ka sneki. Rusai baigia sibira iskirsti, 40% medienos paliekama vietoje-niekada nepanaudojama. Japonija savo nepalyginamai mazesniame valstybes plote sugebejo issaugoti savo nuostabia gamta ir tuo paciu yra pazangiausia salis pasaulyje.shut the fuck up and get the fuck outta here
Justytiukas
5854
Kai bobutes veidas antram plane.... ;D
-Viktorija-
5865
prajuokino ;D
Anonimas
5886
japonu filmukuose mirtinos kovos buna su dalgiais o rusijoi tai bando ka nors daryt su dalgiu ir nugriuna arba pradeda musuoti i visas puses ir ant fuxo uztaiko :D
Anonimas
5890
zose (#14) kokius tokius? kad zmogus su dalgiu šieną pjaut ruošiasi? ;D o japoškes jau gamtos neturi išviso savo 5kv.m butuose sedi ir nuo ryto iki vakaro dirba fabrikuose. tas seniokas man patinka.
Anonimas
5892
i prefer japan x)~ nom nom nom
Anonimas
5892
Anime vs Russian horror
Anonimas
5896
#10 Cigo tu vapsie cia matau kaskoks keistas prie kiekvienos ft komentara palieki ir toki lempini... issigydyk
Anonimas
5907
Cigo, tai tame ir yra esme, kad Japonijoj tik filmukuose gali pamatyt tokius dalykus, o Rusijoj - realybej.
cigo
5907
nu as nesuprantu lygina tikrove su filmuku/anime ... butu bent jau tikrove-tikrove, ar anime-anime ... sudina demotyvacija.
Anonimas
5908
Kaip tokius isvis patvirtina..?
Anonimas
5908
Go Maka, Go go rip that damn russian head!!!
Anonimas
5908
NE NEGALI ! Turi pajusti skirtuma bent 100 kartu, tik tada galesi eiti }:[
Anonimas
5908
NE NEGALI ! Turi pajusti skirtuma bent 100 kartu, tik tada galesi eiti }:[
Anonimas
5908
Pajaučiau. Em.. ar galiu jau eiti ?
Anonimas
5908
Japoškos ne žmonės? :D (Kairėje vaizduojamas pieštinis personažas, dešinėje realus žmogus) :D
Anonimas
5908
Kietas seniokas
chzarija
5908
super :D
Anonimas
5908
so?
|

