Jau geriau automobilis nei bulka
Jau geriau motociklas - Nei mašina - kupė.
Anonimas
4625
Anonimas
4625
Coupe kas neturejas tas nieko negali apie jas sakyti .... Labai geras auto kiek turejau ji tiek ir patiko 2.8l 16v variklis labai geras ir greitas :) Kaip Haris sake taip uz masyna nera nieko geresnio :) , o kaip jus sakot kai kurie kad coupe sudas tai jus patis sudas esat paprastume slipi zveriskumas :)
ReBorN
4626
Dar viena vaikiška, vnz3 demotyvacija... Stebūklas? Ne, tiesiog rutina.
Anonimas
4626
atsirado man masinu zinovai zemiau manes:D
Anonimas
4626
Tokią pievą seniai girdėjau :)) Pažiūrėk į bemvus troikes ir tada iš naujo rašyk, kad kupai gaidys, nes jie net brangesni ir žymiai geriau atrodo (aišku ne visom mašinom).
Anonimas
4626
Nebesvaik
Anonimas
4626
demo autorius - bulviavežių fanas
Anonimas
4626
Brytva man geriausiai bet sita audi geriau imciau negu kitas motopirkas
Anonimas
4626
Grynai šūdus šneka šios demotyvacijos autorius... Bent taip akivaizdžiai nepavydėk, niekas tokių nemėgsta. Nuo kada coupė bloga mašina? pzdc..
Anonimas
4626
Tai m3 jau sudina masina ? Atsigaukit
Anonimas
4627
Negu toks tai tikrai geriau , bet taip nėra.
|

