Jau saulelė vėl atkopdama budino svietą... - ...bet Svieta nesikėlė

2011.03.12 sabakmiests
  • 722
39
svieta,saulele,budino,svente







Nuotraukos nėra
Anonimas 5204    
#27 As ir 6 gavau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5445    
#32 jei neklystu, tai čia ne eileraštis, o Donelaičio didaktinė poema - Metai. ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5561    
35 nice
Nuotraukos nėra
Anonimas 5574    
Mik svietule miegok, saldu vyneli sapnuok, šitiek prikalus esi, šit jau paeit nebgali.....
puukis4 5580    
:D pabusk Svietačka .
Nuotraukos nėra
Anonimas 5581    
Nu juk Donelaicio ''Metai'' ! :D
gaiaonline 5582    
koks cia eilerastis? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5582    
šjp žinau apie ką kalba eina. eilinis stumimas ant konkretaus žmogaus.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5583    
"Metai" - ne eilėraštis, o poema. Šakės, ką jūs mokykloj veikiat...:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5584    
#25 +10
Nuotraukos nėra
Anonimas 5584    
:D
emiemi2 5584    
nepriminkit šito durno eilėraščio XD 6 gavau iš lt :D
gretagreat28 5584    
Svieta :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5584    
O būtų tikrai kieti, tai žinotų, kad ne eilėraštis, o poema... :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5585    
o dieve, daba visi pasireikš kokie jie kieti, kas anksčiau šitą eilėraštį atsiskaitė,pzd:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5585    
bet svieta buvo jau salta... :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5585    
sveta lox
Nuotraukos nėra
Anonimas 5586    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5586    
gėda devintokai, mes jau prieš pora mėnesių atsiskaitėm šitą :PP
Nuotraukos nėra
Anonimas 5586    
#18 as ji turejau jau 6 klaseje atsiskaityt :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5586    
#12 mes 10 klasėj jį skaitom ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5586    
va čia tai gerulis :D kuo daugiau tokių :)
Nuotraukos nėra
exe666 5586    
#15 fail dude... paauglyste? ;//
Nuotraukos nėra
Anonimas 5586    
padaryciau tokiu atveju ja ant to suoliuko
belieber 5586    
;D gerulis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5586    
svieta uzsitusinus kaip reikiant
Nuotraukos nėra
Anonimas 5586    
#11 devintox
Nuotraukos nėra
Anonimas 5586    
#7 Kelintokas tu? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5586    
Stiprus :D
Teenagor 5586    
deja :P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5586    
Koks sutapimas, man ir ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5586    
ir pirmadieniui man ta eilerasti reik moket, zjbs :D
erikaslt 5586    
vienas geresnių
monciuukas 5586    
omg:D
kristal 5586    
Oho, gerai sumastyta :D
varna 5666    
šitas geras...užskaitau xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5666    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5666    
stumikai;D
Grįžti į viršų