#27 As ir 6 gavau :D
Jau saulelė vėl atkopdama budino svietą... - ...bet Svieta nesikėlė
Anonimas
5203
Anonimas
5443
#32 jei neklystu, tai čia ne eileraštis, o Donelaičio didaktinė poema - Metai. ;)
Anonimas
5450
www.demotyvacija.lt/merginos-reketininkes-1447370.html
Anonimas
5559
35 nice
Anonimas
5573
Mik svietule miegok, saldu vyneli sapnuok, šitiek prikalus esi, šit jau paeit nebgali.....
puukis4
5578
:D pabusk Svietačka .
Anonimas
5579
Nu juk Donelaicio ''Metai'' ! :D
gaiaonline
5580
koks cia eilerastis? :D
Anonimas
5581
šjp žinau apie ką kalba eina. eilinis stumimas ant konkretaus žmogaus.
Anonimas
5581
"Metai" - ne eilėraštis, o poema. Šakės, ką jūs mokykloj veikiat...:)
Anonimas
5582
#25 +10
Anonimas
5582
:D
emiemi2
5583
nepriminkit šito durno eilėraščio XD 6 gavau iš lt :D
gretagreat28
5583
Svieta :D
Anonimas
5583
O būtų tikrai kieti, tai žinotų, kad ne eilėraštis, o poema... :D
Anonimas
5583
o dieve, daba visi pasireikš kokie jie kieti, kas anksčiau šitą eilėraštį atsiskaitė,pzd:D
Anonimas
5584
bet svieta buvo jau salta... :D
Anonimas
5584
sveta lox
Anonimas
5584
:D
Anonimas
5584
gėda devintokai, mes jau prieš pora mėnesių atsiskaitėm šitą :PP
Anonimas
5584
#18 as ji turejau jau 6 klaseje atsiskaityt :D
Anonimas
5584
#12 mes 10 klasėj jį skaitom ;D
Anonimas
5584
va čia tai gerulis :D kuo daugiau tokių :)
exe666
5584
#15 fail dude... paauglyste? ;//
Anonimas
5584
padaryciau tokiu atveju ja ant to suoliuko
belieber
5584
;D gerulis
Anonimas
5584
svieta uzsitusinus kaip reikiant
Anonimas
5584
#11 devintox
Anonimas
5585
#7 Kelintokas tu? :D
Anonimas
5585
Stiprus :D
Teenagor
5585
deja :P
Anonimas
5585
Koks sutapimas, man ir ;D
Anonimas
5585
ir pirmadieniui man ta eilerasti reik moket, zjbs :D
erikaslt
5585
vienas geresnių
monciuukas
5585
omg:D
kristal
5585
Oho, gerai sumastyta :D
varna
5664
šitas geras...užskaitau xD
Anonimas
5665
:D
Anonimas
5665
stumikai;D
|

