Jaunoji karta - nesupras kas vyksta šioje nuotraukoje

2011.06.04 Rendolfas
  • 525
56
telefonas,jaunoji,karta,nesuprasti,duomenys,siusti,irda







Nuotraukos nėra
ovidijus1998 3764    
kažka si irdu daro
Nuotraukos nėra
Anonimas 4917    
Jei "vaikystėje" naudojaisi IrDA, tai ir priklausai tai jaunajai kartai. Karta keičiasi kas 25 metus, taip kad baikit svaigti. Atsirado čia suaugę...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5205    
irdas :D!
Smiler 5210    
Aš jaunoji karta, so WTF? :D Žinau kas tai..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5251    
Mano telefas irgi neturi irdo bet siunciuosi per blutufa :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5262    
Mano A35 neturi irdos :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5406    
o senas geras irdas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5413    
Man 10 ir as zinau kas yra irda
Nuotraukos nėra
Anonimas 5461    
Irda FTW
Nuotraukos nėra
Anonimas 5471    
Dar ir dabar turiu c65 kaip nauja ir retkarciais atsisiunciu per IrDa ir klausau mzk nors turiu jutiminy;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5472    
Man 12 ir aš puikiai žinau, kad čia yra IrDa. Dar prieš metus juo naudojausi ir nemačiau vargo.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5477    
dar db turiu c75 siemens :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5477    
Man 13 ir aš sena :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5477    
Mano mociute su kiausiais :G
Nuotraukos nėra
Anonimas 5480    
man dar tik 14, bet vistiek žinau apie irdą ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5487    
Dar pamenu kaip "greit" siusdavo. Dar visu klausdavai ar turi irda :) linksma buwo ;-)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5490    
c65, telefonas :D:D:d
Nuotraukos nėra
Anonimas 5496    
#38 O taip xD
Melly. 5497    
Bet kai būdavo rėkimo,kai kasnors telefoną patraukdavo... :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5498    
C75 mano buves mobiliakas. gaila kad ji sudauze girtas akmuo :/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5498    
IRDA WIN.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5499    
seip reiktu po 10-15 metu sakyt jaunoji karta to nesupras,o dabar tai ta dabartine jaunoji karta ir uzaugo su IRda,gi visai nesenai dar buudavo telefonai su IRda gaminami
Nuotraukos nėra
Anonimas 5499    
Dabar Bluetooth valdo, su IR ryšiu telefonų net negamina
Nuotraukos nėra
Anonimas 5500    
good old IrDa :D atsimenu kai cx65 turejau... zveris buvo... 10mb su trupuciu atminties, wavu prisisiunti :D
Spartasaurus 5500    
bbd ant tu mobiliaku

turiu skype ir tuo patenkintas C;
Nuotraukos nėra
Anonimas 5501    
Atsiprasau is anksto musu lietuviu kalbos megeju netriu nosiniu raidziu:D.cia tai geras demotivacyja apie irda o komentarai apaie patrijotizma tai manau geriau demotyvacija.lt yra ne koks forumas apie kodel lietuvoje gyvent blogiau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5501    
o jėj
Nuotraukos nėra
Anonimas 5501    
Nesamone xD Nesupras turbut tik penkiameciai xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5501    
#25 šis site'as ne seniams- lievas demo kuria seniai! (žinoma, yra cia keli pienburniai) beje, tu pirmas/a kuris/i varo ant jaunu ir pripažįsta kad yra senis/e!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5501    
:D komentarai beviltiski :D jezus, jai jum 14 ir jei zinot ka reiskia IR rysys nereik vadint saves vyresniaja karta, lol, esmes nepagaunat ir rasot lempas;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5501    
*demo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5501    
Jezus kokie cia pypliai lankosi, 14 metu puse situose komentaruose. ne veltuj domo shudinos :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5501    
Jaunoji? Ha cia gi spalvoti telefonai. As "jaunas" budamas su Ericsson GA628 vaiksciojau. Jaunoji karta nesupras kaip gali telefonas i dzinsus netilpti.
ega 5501    
Cia naujoji karta tie kurie dabar vaikai su iPhonais gatveje vaiksto (mazdaug 8 metu amziaus)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5501    
pas mane net tokio nėra :) nerealus telefonas nokia 3120
puukis4 5501    
IrDa ryšys .;D
Nuotraukos nėra
Vilius_4_eminem 5501    
Prisimenu tada su savo plyta net to padaryt negalėjau, o paskui gavau kad tik per bluetooth ir eitų :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5501    
Na man irgi 14 ir teko nemažai IRDA naudojaus...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5501    
mjo, dar dabar naudoju kelis telefonus tik su irda.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5501    
Jaunoji karta, tai čia kai dutūkstantinukai užaugs, o ne visokie šešiolikiniai penkiolikiniai. Ne prieš šimtą metų tie irda valdė;p
sima48 5501    
IR ;D jooo atsimenu , ir nesu sena ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5501    
man ir 14, zinau kas cia ; d dar teko ir naudot
Nuotraukos nėra
Anonimas 5501    
pIRda :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5501    
Nesąmonė o ne demotyvacija. Man 14 ir puikiai viską suprantu.
Kira 5501    
Tebeturiu savo senuka 3310... Gal kas pasidauzyt norit? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5501    
16metu ir as senoji karta. .:D
zilwis777 5501    
IR :}
Nuotraukos nėra
Anonimas 5501    
69 poza cia
Murcielago 5501    
visai cia neseniai buvo. man 15 ir mano pirmam telefone net nebuvo irdo teko per sms nespalvotus paveiksliukus siustis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5501    
o, Irda :D
(50-56)
Grįžti į viršų