Vieni gina jaucius,kiti sunis
Jautis - Ko gero jis Chucko Norriso...
Anonimas
4689
Anonimas
5645
zeurumelis...;D
Anonimas
5765
jo tikrai galima werkt kaip drabsto gera asfalta
Anonimas
5767
Ziauru ;//
Anonimas
5790
Jei bandytum atbaidyt šunis, tai nukentėjusi pusė būtum tu :D
Anonimas
5810
Gaila gero asfalto.
ievutytea14
5810
gaila ir sunu ir jaucio
Anonimas
5816
Paskutinė gera ;D
SunnyMoon
5816
Mana, gi čia aiškiai fotoshopas.
Anonimas
5818
Na galetu tokiu ir nedet ce :)
Anonimas
5818
Mana eik nusizudyk :D pradek slykstyniu naikinima nuo saves :D
Anonimas
5819
Mana ------ MR. OBVIOUS STRIKES AGAIN!
Anonimas
5819
.... nesiliaujat manes stebine.
Mana
5819
ir stai kur pasirode visiskas zmogaus poxuizmas,ne kad kaip nors pabandyt atbaiyt sunis kad nenukentetu nei viena nei kita puse,ne,vietoj to reikejo stovet ziuret ir fotkint. zmones-bjauriausi padarai zemeje
Anonimas
5819
cia kazkam sunu kazkaim jaucio gaila man tai tik geda del zmogelio sunu seimininko kuris ir yra tikrasis kaltininkas del sunu mirties bei jaucio suzalojimo
Anonimas
5819
Tokie sunys...
Anonimas
5819
jei manot, kad cia nera nieko ziauraus tai issitrynkit galvas, nes kiek supratau tai tas pats zmogus ir uzsiunde tuos sunis, jei jum tai normalu, tai issitrynkit galvas du kart. aciu
Anonimas
5819
1 ir 3 foto labai gerai skambetu dainos zodziai- I belive I can fly... :D:D:D:D
Anonimas
5819
visada zmogus kaltas jai daunas seimininkas tai ir sunys tokie uzauga
Anonimas
5819
Bl kai jaucio konkolai O.O
Anonimas
5819
Nei jautis kaltas, nei šunys patys kalti, kaltas žmogus.
Anonimas
5819
Ha AWESOME jautis net be ragu visus sutvarko. Suniukams butu pamoka bet jie - DEAD :D :D
Anonimas
5819
gaila suniuku? lol? taigi patys uzpuole ir gavo ^^ ko cia gailet...
VytautasLDK
5819
Kažkaip įtariu kad fotografas norėjo savo kovinius šunis (iš veislės ir agresijos sprendžiant) patreniruot ir pafotkint kaip jo kieti šunys net jautį pribaigia. Deja gavos ne taip kaip planavo...
Gusta-Fang
5819
;(. Mazuciukai varksiai suniukai...
Anonimas
5819
Uzsirove.
Anonimas
5819
kad tie suniukai buvo pasiruose ta jauti uzkapot. O ka jam daryt - gintis. Nu tai patys sunys kalti.
Akvile
5819
o man šuniukų gaila....
Anonimas
5820
4 foto ten suo savo kraujyje voliojas? tikrai ne seselis, saule is kitos puses
Anonimas
5820
Gaila šuniukų? Į antrą nuotrauka pažiūrėk...
Anonimas
5820
Gaila šuniukų, ypač jei jie to fotografo...
Anonimas
5820
#12 kung pau :D
Anonimas
5820
byby dejau gerai pasiko nx
Anonimas
5820
Čia gi taaas, iš kung pau, tos karvės brolis :?
Anonimas
5820
krc sunima owned ir epic fail :D
Anonimas
5820
sunu negaila
Anonimas
5820
taj kurwa per ziauru....
Anonimas
5820
senas sitas, bet visada gaila ziurint ;[[
876
5820
juk tai chuck'o jautis:D
Anonimas
5820
Gaila šunų, bet ką padarysi, galingas jautukas : D
Senttel
5820
OMFG, va čia tai laukinis žvėris :D
svajus
5820
Kovinis jautis :D 3 foto tai gera :D
Anonimas
5820
cia jautis.. arba nebent pas jumis kaimuose karves su vienu speniu laksto.
Anonimas
5820
looooooooooooool
Psycho
5820
Na taip :D
|

