Jei 3 pasaulinis karas vyktu taip.. - Lietuva tikrai ji laimetu

2014.03.07 Rasius
  • 13
4
Jei 3 pasaulinis karas vyktu taip..







Nuotraukos nėra
Anonimas 4482    
cunter strike vacia tai lietuvinis karas
Nuotraukos nėra
Anonimas 4488    
kad tikrai nelaimetu, svedai laimetu, poto france ukraina russia amurica, lietuvei waaaaaapse nekaska nekaska..
Nuotraukos nėra
Anonimas 4489    
lievi tie lietuviai ant cs ir ant visu zaidimu , vistiek , kitoj sali bus geresniu nes didesnes salis , vsio dx visi jus
Nuotraukos nėra
Anonimas 4490    
Nežinau, rusai irgi neblogų CS'erių turi... :/
Grįžti į viršų